Αναπαραγωγή Μεταφορά αυγών σε κανάρα, από κανάρα που τα κλωσάει ήδη

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Sylvia
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
όχι κοκκινα λιποχρωμηκα! αλλα δεν εχει για εμενα σημασια, σκοπος είναι να χαρει καποιο μελος του petbird και να κανει πραξει αυτά που διαβαζει εδώ!
Σωστός και μπράβο για την κίνηση!
 
όχι κοκκινα λιποχρωμηκα! αλλα δεν εχει για εμενα σημασια, σκοπος είναι να χαρει καποιο μελος του petbird και να κανει πραξει αυτά που διαβαζει εδώ!
Μπράβο Σταμάτη για πολλά like η απάντηση σου. Πολύ χαίρομαι. Εύχομαι όλα να πάνε κατ ευχήν.
 
Άντε και καλή επιτυχια!

Ευχαριστούμε! Για να δούμε, θα τα καταφέρει η μικρούλα που γεννήθηκε με τον ίδιο τρόπο;

είχε ήδη ξεκινησει η εκκολαψη

Είχε ξεκινήσει. 20 του μήνα γεννήθηκε το πρώτο αυγουλάκι. Μακάρι να άντεξαν!

σκοπος είναι να χαρει καποιο μελος του petbird και να κανει πραξει αυτά που διαβαζει εδώ!

Γι' αυτό το αγαπώ αυτό το φόρουμ! Γιατί έχει τέτοια άτομα!
 
Γιατί δεν κάνουμε μια ωοσκόπηση να δούμε σε τι κατάσταση είναι τα αυγουλάκια; 🙄
 
με ωοσκοπηση οντως θα βλέπαμε αν είναι οκ . το θεμα είναι κατά ποσο εμπειρια εχει η Συλβια να το κανει και μην γινει και κανενα ατύχημα. εξαλου το πολύ σε 2 εως 4 μερες θα ξερουμε
 
το θεμα είναι κατά ποσο εμπειρια εχει η Συλβια να το κανει και μην γινει και κανενα ατύχημα.

Θα συμφωνήσω. Δεν έχω ξανακάνει ποτέ! Πάντα τα άφηνα μόνα τους. 2 μέρες υπομονή θα χρειαστεί να κάνουμε ακόμα, ούτως ή άλλως!
 
Θα συμφωνήσω. Δεν έχω ξανακάνει ποτέ! Πάντα τα άφηνα μόνα τους. 2 μέρες υπομονή θα χρειαστεί να κάνουμε ακόμα, ούτως ή άλλως!

απλος να σου θυμησω ότι τα αυγα δεν τα ειχα αλλαξει με πλαστηκα επομενος και λογικα 4 μερες εχεις από το πρωτο μεχρι τοτελευταιο αυγο υπομονή και θα δουμε
 
Γιατί αυτό; Δεν έχεις περιέργεια; 🙄

με ωοσκοπηση οντως θα βλέπαμε αν είναι οκ . το θεμα είναι κατά ποσο εμπειρια εχει η Συλβια να το κανει και μην γινει και κανενα ατύχημα. εξαλου το πολύ σε 2 εως 4 μερες θα ξερουμε
Για τους λόγους που αναφέρει ο Σταμάτης και... μου αρέσουν οι ευχάριστες εκπλήξεις και... επειδή θα άφηνα την καναρα να κλωσαει οσο - οσο δε λογικά πλαίσια, ώστε να ξεπυρώσει, αν ήταν άσπορα.
 
Γι' αυτό το αγαπώ αυτό το φόρουμ!
Ευτυχώς που το έγραψες. Γιατί κάποιες στιγμές αισθανόμουν πως υπερβάλω όταν το γράφω εγώ.
και... επειδή θα άφηνα την καναρα να κλωσαει οσο - οσο δε λογικά πλαίσια, ώστε να ξεπυρώσει, αν ήταν άσπορα.
Θα ξεπυρώσει;
 
Back
Top