Γενικά Με λένε Σάχαμπ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ζιζι
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Ευτυχώς είχαμε λίγες απώλειες! Το τραπέζι από άσπρο έγινε κόκκινο αλλά ευτυχώς καθάρισε, τα μαλλιά μου απεκτησαν ροζ ανταύγειες και τα μανίκια μου έγιναν ροζ επίσης επειδή σκούπιζε το ραμφακι του στη μπλούζα μου όπως πάντα 😂
Πάντως του άρεσε πολύ 😋
 
χαχα! Τέλειος! Εγώ στο χα πει ζωή 😜!
View attachment 61145
Αυτά τα έχουμε πάντα Γιάννη. Το περίεργο σήμερα είναι ότι πήγε και σκούπισε το κατακόκκινο ραμφακι του πάνω σε κάτι φωτοτυπίες που είχα δίπλα. Ευτυχώς ήταν δικές μου και όχι κάποιου μαθητή 🤨
 
Προσέχει όμως τον εαυτό του... Ξέρω κάτι άλλους που γίνονται κόκκινοι μέχρι και στην πλάτη :)
Ήταν η πρώτη φορά και ήταν λίγο διστακτικός. Την επόμενη φορά που θα μπει μέσα στην ταιστρα για να φάει θα γίνει κόκκινος ολόκληρος 😄
 
Αυτά τα έχουμε πάντα Γιάννη. Το περίεργο σήμερα είναι ότι πήγε και σκούπισε το κατακόκκινο ραμφακι του πάνω σε κάτι φωτοτυπίες που είχα δίπλα. Ευτυχώς ήταν δικές μου και όχι κάποιου μαθητή 🤨
Χάχα! Θα έβρισκε ευκαιρία ο μαθητής να του κάνεις αναθεώρηση στο γραπτό!
Έτσι κάνουν αυτά ζωή! Που να δεις εμένα πως γίνονται όταν τρώνε βατόμουρα!
 
Που να δεις εμένα πως γίνονται όταν τρώνε βατόμουρα
Δεν ήξερα ότι τρώνε και βατόμουρα 🤔
Άντε να έρθει το καλοκαίρι να έχουμε στη διάθεσή μας πολλά φρούτα 🙂
 
Δεν ήξερα ότι τρώνε και βατόμουρα 🤔
Άντε να έρθει το καλοκαίρι να έχουμε στη διάθεσή μας πολλά φρούτα 🙂
Τρελενονται για βατόμουρα! Έχω την τύχη να τα έχω πολύ κοντά μου και έτσι τους μαζεύω όταν έχω την ευκαιρία! Βέβαια λερώνουν όλο το κλουβί μετά μιας και τρίβουν το ράμφος τους παντού!
 
Τρελενονται για βατόμουρα! Έχω την τύχη να τα έχω πολύ κοντά μου και έτσι τους μαζεύω όταν έχω την ευκαιρία! Βέβαια λερώνουν όλο το κλουβί μετά μιας και τρίβουν το ράμφος τους παντού!
Εγώ λέω να τα αποφύγω τότε γιατί όπως καταλαβαίνεις ο Σαχαμπ θα λερώσει εμένα και τα μαλλιά μου 😂
Άλλωστε το καλοκαίρι έχουμε πολλές επιλογές.
 
Δεν μπορεί να αντισταθεί
Ποσο δίκιο έχεις! Άνοιξα το τάπερ για να του βάλω στην ταιστρα του και μέχρι να βάλω την ταιστρα μέσα στο κλουβί είχε μπει ολόκληρος μέσα 😂 το κλεμμένο είναι πιο νόστιμο!

Επειδή τον βλέπω κάθε μέρα δεν μπορώ να καταλάβω αλλά μου φαίνεται κι εμένα ότι είναι πιο έντονο 😊
 
Κούκλος κούκλος! Ζωή αυτό που είναι στο ταπερ είναι αποφλειωμενο φαγοπυρο;
Για να το λες τέτοιο θα είναι 😋😂
Πέταξα τις συσκευασίες και δεν θυμάμαι πως λέγεται ο κάθε σπόρος 🤫
Ψάχνοντας τώρα φωτογραφίες στο ίντερνετ είδα ότι είναι φαγοπυρο 🧐
 
Back
Top