Γενικά Με λένε Σάχαμπ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ζιζι
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Μα τι μπορεί να της λέει και από τα νεύρα της είναι έτοιμη να μετατραπεί σε σκατζοχοιρακι; 😲

View attachment 65730
Μα τι γλυκάκια; θα σου τα ματιάσω Ζωή... Δεν υπάρχουν πράγματι σαν μικρά σοκολάτακια για φάγωμα... ❤️️️️️
 
Μα τι γλυκάκια; θα σου τα ματιάσω Ζωή... Δεν υπάρχουν πράγματι σαν μικρά σοκολάτακια για φάγωμα... ❤️️️️
Δεν θα μπορούσες να το πεις καλύτερα 😁
Πράγματι σαν σοκολατάκια. Τα κοιτάζεις και δεν μπορείς να αντισταθείς 🤩
 
Ζωή δεν ξέρω αν είναι η γωνία της φωτο αλλά το τρώει το φαΐ της η μικρή... Τρώει και του Σαχαμπ μάλλον. :D
Ανέστη όπως τα λες ειναι. Είναι πιο τροφαντη η μικρή. Δεν ξέρω βέβαια αν είναι ο Σαχαμπ πολύ αδύνατος και φαίνεται δίπλα του έτσι. Τον έναν τον παρακαλάω να φάει και την άλλη δεν την προλαβαίνω 😂
 
θα βοηθουσε να δεις αν υπαρχει μεγαλη διαγορα αναμεσα τους αλλα και για να μην ξεφυγει η μικρη!
Έχεις δίκιο. Τι ζυγαριά πρέπει να πάρω;
 
Επειδή θέλεις να ζυγίζεις μόνο μερικά γραμμάρια και η απόκλιση μερικών γραμμαρίων μετράει σε εσάς θα πρότεινα να πάρεις μια που o κατασκευαστής να προσδιορίζει το τυπικό σφάλμα (να ξέρεις δηλαδή +- πόσα γρ παίζει) αν γίνεται αλλά και να μην ζυγίζει πολλά κιλά. Όσο λιγότερο βάρος μπορεί να ζυγίσει τόσο ακριβέστερη θα είναι. Θα πρότεινα μέχρι 0,5 kg το πολύ 1 kg αν είναι μόνο για τα πουλιά.
 
Επειδή θέλεις να ζυγίζεις μόνο μερικά γραμμάρια και η απόκλιση μερικών γραμμαρίων μετράει σε εσάς θα πρότεινα να πάρεις μια που o κατασκευαστής να προσδιορίζει το τυπικό σφάλμα (να ξέρεις δηλαδή +- πόσα γρ παίζει) αν γίνεται αλλά και να μην ζυγίζει πολλά κιλά. Όσο λιγότερο βάρος μπορεί να ζυγίσει τόσο ακριβέστερη θα είναι. Θα πρότεινα μέχρι 0,5 kg το πολύ 1 kg αν είναι μόνο για τα πουλιά.


Δε νομιζω οτι υπαρχουν μεγαλες αποκλισεις Ανεστη, μια αντιστοιχη εχω κι εγω και την εχω τσεκαρει με τυποποιημενα προιοντα.
 
Αχ βρε Ζωή... Κουκλάκια και τα 2...

Είχα να μπω κοντά 2 εβδομάδες και σας βλέπω με τα πουλιά και ζηλεύω... Περιμένω πως και πως αύριο
Να σαι καλά Γιώργο. Αύριο θα τον δεις τον λεβέντη σου;
 
Με το καλό τότε. Λίγο έμεινε 😉
2 εβδομάδες μετά... Ούτε φαντάζομαι πώς θα είναι 🙄
Εγώ έτρωγα στο mado στα τουρκικά παράλια και αυτό ένιωθε παρατημένο... Ίδωμεν..
Είδα και μια güzel σε ένα πετ πανέμορφη... Έτοιμος ήμουν να της βγάλω διαβατήριο :)
 
Back
Top