Γενικά Με λένε Σάχαμπ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ζιζι
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
😘 Από ένα φιλί στα κεφαλάκια τους.
Θα τους δώσω από ένα πεταχτό. Δεν τολμαω κάτι παραπάνω 😂 σήμερα στα καλά καθούμενα πήδηξε πάνω μου και με άρπαξε από τα χείλη ο Ταλιμπάν.
[automerge]1561398966[/automerge]
Όμορφα τα πιτσιρίκια σου Ζωή! Μπράβο στη μικρή που τρώει τα λαχανικά της! 😁
Σίσσυ, αυτή θα φάει κι εμένα σε λίγο 😂
Είναι ορεξατο το κορίτσι μου 😍
 
Αχ Ζωή μου, κουκλακια ❣️ τα ερωτευμένα σου! 😍Πάντως ο Σαχαμπ μανούλα πρώτα και μετά σύζυγο 💗
Έτσι πρέπει Βάσω μου 😉 εχεις κι εσύ γιους και ξέρεις 😁
[automerge]1561439694[/automerge]
Κουκλακια τα μωρακια σου! Και το παλικαρι γεματο καρφακια :)
Ευχαριστώ πολύ 🙂
Δεύτερη πτερορροια από τον Ιανουάριο και μετά. Απελπισία 😣
 
Και μόνο την ισορροπία της στάσης των πουλιών να δεις, το ένα συμπληρώνει το άλλο, απίστευτη εικόνα.. Απ΄στευτα πουλάκια... φτου φτου
"Εικονικά" μόνο συμπληρώνει το ένα το άλλο, αυτό είναι το πρόβλημα 😁
 
Τελεια!

Γινεται πινακας αυτη η φωτο με ενα ελαφρυ "touch" στο Photoshop :)
Μετά βίας βγάζω τις φωτογραφίες. Το "touch" στο Photoshop θα γίνει όταν θα βγουν κινητά τηλέφωνα που θα αναλαμβάνουν να το κάνουν μόνα τους 😂
 
Θεϊκές φωτογραφίες με το ζεύγος ❤️️️️️εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος με το βερίκοκο ομως💙
Έχουμε έρωτα με οτιδήποτε τρώγεται 😝
 
Το βερίκοκο ευτυχώς είναι αρκετά μεγάλο για να φάνε και οι δύο οπότε ο πίνακας "η αιμοσταγής μάχη του βερίκοκου" έγινε "ρομαντικό δείπνο". 😛
Τέλεια είναι ζωή τα μαναράκια σου
 
Το βερίκοκο ευτυχώς είναι αρκετά μεγάλο για να φάνε και οι δύο οπότε ο πίνακας "η αιμοσταγής μάχη του βερίκοκου" έγινε "ρομαντικό δείπνο". 😛
Τέλεια είναι ζωή τα μαναράκια σου
😂 Μέχρι στιγμής δεν έχουν μαλώσει ποτέ ούτε καν για το φαγητό. Πάντα τους βάζω τα ίδια λαχανικά σε δύο μπωλ αλλά τρώνε πάντα από το ίδιο μαζί 😍
 
Back
Top