Γενικά Με λένε Σάχαμπ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ζιζι
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Όταν γυρίζεις από τη δουλειά και το μόνο που θέλεις είναι να ξαπλώσεις στον καναπέ και να κλείσεις τα μάτια σου για δέκα μόνο λεπτά αλλά τα μικρά σου έχουν άλλα σχέδια.

View attachment 64285

Παίζουν κι ερωτοτροπούν πάνω σου.

View attachment 64286

Κι όταν καταλάβουν ότι αυτό δεν έχει αποτέλεσμα, αρχίζουν ο ένας να τσιριζει κι η άλλη να επεξεργάζεται αυτό που φοράς ώστε να αποφασίσει αν θα πάρει κι αυτή καλοκαιρινά μπιτζαμακια με τη Νταίζη

View attachment 64287

Τελικά δεν υπάρχει μεγαλύτερη ικανοποίηση από την εμπιστοσύνη και την αγάπη που σου δείχνουν τα πουλάκια που εσύ ο ίδιος εξημερωσες ❤️️️️
Εγω βλεπω αλλα, βλεπω οτι ειναι διπλα στο δακτυλιδι 😂 και σε κοιταει!
 
Έχεις απόλυτο δίκιο Ζωή μου, τα εξημέρωσες εσύ και είναι ακόμα πιο μεγάλη η ικανοποίηση από μεριά σου που σε αγαπάνε τόσο αλλά και που αγαπιούνται ❤️️️️️
Ο μικρός εξημερώθηκε πολύ εύκολα και δεν το ένιωσα τόσο, αλλά για τη μικρή χρειάστηκε πολλή προσπάθεια γι αυτό και τώρα όταν τρομάζει από κάποιον θόρυβο και τρέχει πάνω μου, ειλικρινά χαίρομαι αφάνταστα 😊
[automerge]1560778455[/automerge]
Η μία φώτο πιο ωραία από την άλλη! 😍 Τι όμορφο ζευγάρι! Όσο για την τελευταία δήλωση συμφωνώ και επαυξάνω! 😊
Το ζεύγος Σαχαμπ ευχαριστεί πολύ για τα καλά σου λόγια 🙂
[automerge]1560778493[/automerge]
Εγω βλεπω αλλα, βλεπω οτι ειναι διπλα στο δακτυλιδι 😂 και σε κοιταει!
Τσιριζει για την ακρίβεια! Τι λες να σκέφτεται; 😂
 
Ο μικρός εξημερώθηκε πολύ εύκολα και δεν το ένιωσα τόσο, αλλά για τη μικρή χρειάστηκε πολλή προσπάθεια γι αυτό και τώρα όταν τρομάζει από κάποιον θόρυβο και τρέχει πάνω μου, ειλικρινά χαίρομαι αφάνταστα 😊
[automerge]1560778455[/automerge]

Το ζεύγος Σαχαμπ ευχαριστεί πολύ για τα καλά σου λόγια 🙂
[automerge]1560778493[/automerge]

Τσιριζει για την ακρίβεια! Τι λες να σκέφτεται; 😂
Γαμους κ βαφτίσια μηπως; 🙄 😎
 
Τέλεια δεν είναι Ζωή; Δεν αξίζουν κάθε κόπο, κάθε λαχτάρα που περνάμε όταν έρχονται αυτές οι στιγμές;
Μπράβο χίλια μπράβο στον συννεφούλη και τη "λατίνα" του :)
 
Τέλεια δεν είναι Ζωή; Δεν αξίζουν κάθε κόπο, κάθε λαχτάρα που περνάμε όταν έρχονται αυτές οι στιγμές;
Μπράβο χίλια μπράβο στον συννεφούλη και τη "λατίνα" του :)
Κάτι παραπάνω από τέλεια κύριε Διονύση.
Όταν έρχονται και τα δύο και κάθονται πάνω μου για να με χτενισουν ή να τρυπήσουν τα ρούχα μου, λιώνω ειλικρινά 🤩
 
Back
Top