Γενικά Με λένε Σάχαμπ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ζιζι
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Και ο δικός μου τα ίδια κάνει κ με το νερό κ με την τροφή του, λες και δεν θα του τα ξανά φέρω πίσω ποτέ... Και φωνάζει σαν τρελό λες κ θα τον αφήσω να πεθάνει από την πείνα κ την δίψα 😂
 
Και ο δικός μου τα ίδια κάνει κ με το νερό κ με την τροφή του, λες και δεν θα του τα ξανά φέρω πίσω ποτέ... Και φωνάζει σαν τρελό λες κ θα τον αφήσω να πεθάνει από την πείνα κ την δίψα 😂
Ω Παναγία μου Παναγία μου.. Μα είναι δυνατόν να αφήσουμε αυτά τα τρελογκια χωρίς φαΐ νερό κ χάδια;
 
User23658 είπε:
Ω Παναγία μου Παναγία μου.. Μα είναι δυνατόν να αφήσουμε αυτά τα τρελογκια χωρίς φαΐ νερό κ χάδια;

Δεν ξέρω ειλικρινά, κάθε μέρα το ίδιο σκηνικό 😂
 
User23658 είπε:
Κάνω 5 βήματα απ το τραπέζι στην κουζίνα να του ετοιμάσω το αυγό! Τσαρρρρ τσαρρ άρχισε! Εσύ δεν εισαι παιδί! Μαμακιας εισαι 😂

Σε νιώθω απόλυτα μπορώ να πω 😂
 
Επιτέλους η μαμά πήγε για ψώνια 😀 κάναμε πάρτι σήμερα 😍

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Υπέροχα όλα τους, καταλάβαμε και ποιος είναι το ''αφεντικό'' σε αυτή την παρέα.
Έχει τελειώσει το σχοινακι και δεν μπορούμε να φτιάξουμε παιχνίδια, οπότε η σαυριτσα εκτονώνεται πάνω μας 🤐
 
@ζιζι εμ βέβαια.. Αφού είναι η μόνη που μπορεί να κουμαντάρει 😂💕
Πες το ψέματα 😪
Χαλάλι του όμως! Τις τελευταίες μέρες Βάσω μου έχω γελάσει με την ψυχή μου. Φωνάζω εγώ "Σαχαμπ" και εκείνος απαντάει "έλα" 😂 θα με πεθάνει αυτό το πουλί 🤦
 
Τι είν΄αυτή καλέεεε! Πα πα πααα!😮🤔. Κάνε νύφη να δεις καλό! 🤪 😁🤣
Αυτοί χρειάζονται έναν δίσκο σερβιρίσματος, ν΄απλώσεις πάνω του τα καλούδια, ώστε μέχρι να τους κυνηγήσει η σαυρίτσα (όνομα και πράγμα!) να προλάβουν να τσιμπήσουν κάτι και τ΄αγόρια.
 
Με κρύβει εσκεμμένα εδώ και καιρό, μέχρι που σήμερα δεν άντεξα άλλο πια και είπα να σας πω μια Καλημέρα 🙂

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Back
Top