Γενικά Με λένε Σάχαμπ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ζιζι
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Χάχα! Εμένα το γλυκάκι μου δεν λέει τίποτε άλλο πέρα από τσουκου τσουκου και δίνει ρουφιχτα φιλάκια... Μου φαίνεται ότι λέει και ψυχηηη μου αλλά όχι καθαρά..
Προτιμώ τη σιωπή του δικού σου από αυτά που λέει ο δικός μου 😂 Το χειρότερο βέβαια είναι ότι τα ακούει και τα μαθαίνει και ο μικρός. 🙄
 
Μεταξύ αυτών των δυο δεν υπάρχει υπόνοια φλερτ δηλαδή; 😃
Μπα τίποτα 😂
Τρώνε σαν αδερφάκια και μετά πάλι πίσω στα κλουβιά τους.
 
Σας λείψαμε καθόλου; 😊

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Πάρκο κ πουλακια, μια αγκαλιτσα όλα 😄
Λίγο ακόμα κ θα νομίζαμε ότι ο Σαχαμπ πήγε φαντάρος στην Συρια😅
Η Εσμεραλντα θα στρατευτεί. Εκείνη είναι ο άντρας του σπιτιού 😂
[automerge]1581272531[/automerge]
Ο τρίτος της παρέας που είναι;
Με δόσεις βγαίνουν 🙄 Διεκδικούν βλέπεις την ίδια γυναίκα!
 
Ειναι κουκλια οπως παντα!
Οποτε βλεπω παρεουλα παπαγαλακια ξεφευγει παντοτε ενα χαμογελο
❤️️️️️
[automerge]1581274791[/automerge]
Επιτέλους. Θέλουμε και γκριζάκο!
Μετά τις δώδεκα το βράδυ. Τα βιντεάκια με τον γκριζακο έχουν ακατάλληλο περιεχόμενο 😂
 
Όταν είδα αυτή τη φωτογραφία γέλασα με την ψυχή μου, καθώς μου θύμισε την κουκκίδα. Καθε πρωί έχουμε δράματα. Μόλις ξεσκεπάσω το κλουβί, παίρνω την ποτίστρα για να του αλλάξω νεράκι. Εύκολο να το λες! Κρεμιέται από τα κάγκελα και με το ραμφακι κρατάει την ποτίστρα για να μην την πάρω! Μέχρι να την επιστρέψω τσιριζει τόσο πολύ που ξυπνάει όλη την πολυκατοικία 🤦

Screenshot_20200302-232656~2.webp
 
Αχ βρε Ζωή, αυτά που περιγράφεις είναι λυκόπουλα :)
Μου θυμίζει εκείνους που δένονται στα δέντρα 😂 πολυς πόνος! Πρέπει να τραβήξω βίντεο αλλά εκείνη την ώρα προσπαθώ να κάνω όσο το δυνατόν πιο γρήγορα. Έχει ξεφύγει ο μικρός τελευταία. Στα καλά καθούμενα πετάει προς το πρόσωπο μου, γατζωνεται στη μύτη μου και με τσιμπάει όπου βρει 😔
 
Back
Top