Γενικά Με λένε Σάχαμπ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ζιζι
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Αχ μωρέ ο καλουλης... 😍
Και γω σας εύχομαι πολλές επετείους ακόμα!
Να είναι υγιής και χαρούμενος Ζωή! Εύχομαι να κάνετε συντροφιά για πολλά πολλά χρόνια! ⭐ 💞
Ευχαριστώ πολύ παιδιά ❤️️️️️
Μακάρι γιατί δεν αντέχω χωρις τη γκρίνια του 😋
 
Και του χρόνου με υγεία! Στις 21 ή 22 έχετε επέτειο εσείς; Γιατί εμείς έχουμε στις 21 και το γιορτάσαμε κανονικά. 😁
Να'σαι καλά Ανέστη. Είχα την εντύπωση ότι ήταν στις 22 αλλά τώρα που κοίταξα το ημερολόγιο στις 21 ήταν Κυριακή και είμαι σίγουρη ότι ήταν Κυριακή βράδυ 🙄
Λάθος μέρα μάλλον το γιορτάσαμε εμείς 😱
[automerge]1571805127[/automerge]
Να έχει πολλά και καλά χρόνια το αγόρι μας🌹💕
Να είσαι καλά Βάσω μου 🙂
 
Να'σαι καλά Ανέστη. Είχα την εντύπωση ότι ήταν στις 22 αλλά τώρα που κοίταξα το ημερολόγιο στις 21 ήταν Κυριακή και είμαι σίγουρη ότι ήταν Κυριακή βράδυ 🙄
Λάθος μέρα μάλλον το γιορτάσαμε εμείς 😱

Εμάς ήταν Σάββατο γιατί ήταν ένα χρόνο πριν τον Σάχαμπ. 😉 Είδες, σε έβαλα και βρήκες ακριβώς την επέτειο, όχι ότι παίζει και κανέναν ρόλο. 😛
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εμάς ήταν Σάββατο γιατί ήταν ένα χρόνο πριν τον Σάχαμπ. 😉 Είδες, σε έβαλε και βρήκες ακριβώς την επέτειο, όχι ότι παίζει και κανέναν ρόλο. 😛
Του χρόνου να είναι γερός να την γιορτάσουμε τη σωστή μέρα 😂
 
Εμάς ήταν Σάββατο γιατί ήταν ένα χρόνο πριν τον Σάχαμπ. 😉 Είδες, σε έβαλε και βρήκες ακριβώς την επέτειο, όχι ότι παίζει και κανέναν ρόλο. 😛
Οι ''λεπτομέρειες'' όμως κάνουν τη διαφορά! 😉 😊
 
Αχ, Σαχαμπ Σαχαμπ 💕
Θα τον σουβλισω τον Σαχαμπ σου. Από εχθές με λέει χοντρή 🤣 ό,τι άσχημο λέω στη Ζιζή το λέει αυτός σε εμένα. Ηρθε η ώρα να πληρώσω για ολα 😂
 
Θα τον σουβλισω τον Σαχαμπ σου. Από εχθές με λέει χοντρή 🤣
😂 😀! Όλα εδώ πληρώνονται.

Μια φίλη μου (στην Ελλάδα) βρέθηκε με ένα κοκατού πριν λίγες ημέρες. Το πουλί ζούσε σε ένα μαγαζί που άκουσε απο μια υπάλληλο το "ουστ" και φώναζε στους πελάτες ουστ. Το αφεντικό το ξεφορτώθηκε ενώ μάλλον έπρεπε να ξεφορτωθεί αυτήν που το έλεγε (πίσω απο την πλάτη τους).
 
Το πουλί ζούσε σε ένα μαγαζί που άκουσε απο μια υπάλληλο το "ουστ" και φώναζε στους πελάτες ουστ.

Μαλλον προκειται για ευγενικη υπαλληλο, αλλη λεξη συνιθιζεται σε τετοιες περιπτωσεις... Το ουστ ειναι φιλοφρονηση!
 
😂 😀! Όλα εδώ πληρώνονται.

Μια φίλη μου (στην Ελλάδα) βρέθηκε με ένα κοκατού πριν λίγες ημέρες. Το πουλί ζούσε σε ένα μαγαζί που άκουσε απο μια υπάλληλο το "ουστ" και φώναζε στους πελάτες ουστ. Το αφεντικό το ξεφορτώθηκε ενώ μάλλον έπρεπε να ξεφορτωθεί αυτήν που το έλεγε (πίσω απο την πλάτη τους).
Αχαρακτήριστοι και η υπάλληλος και το αφεντικό που τον ξεφορτώθηκε 😏
Τυχερή η φίλη σου και ελπίζω να είναι τυχερός και ο παπαγάλος.
Σήμερα ο δικός μου με έκανε ρεζίλι. Δύο λεπτά μιλησα στο τηλέφωνο με την καθηγήτριά μου και η κουκκίδα άρχισε "κάτω! Κάτω! Κάτσε εκεί! Τουρκοπουλι, χροντρη χοντρή χοντρή!". Και όταν τόλμησα να του κάνω σσσσσσσσσς επειδή δεν άκουγα άλλαξε κασέτα και είπε πάνω από πενήντα φορές "τρώγε τρώγε". Πρώτα με λέει χοντρή και μετά μου ζητάει να φάω 🤨🤔
 
Back
Top