Γενικά Με φωνάζουν Mango

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ilie mp
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Μια χαρά, να χαίρεσαι την καλλονή σου!
Πιο σχολαστικά στις φυσικές πηγές ασβεστίου, γυμναστική, ήλιος και δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα.
Ευχαριστω Μαρακι μου. Την χαιρομαι την χαιρομαι, αν και ειναι στο σταδιο που ψιλοδαγκωνει η σκατουλα. Εγω ομως βραχος 😀! Ειναι γλυκουλα η ατιμη.
Γυμναστικη κανει μια χαρα, ασβεστιο οκ, δεν τρωει τρελα το σουπιοκοκκαλο αλλα το τσιμπαει, με τον ηλιο εχουμε ενα θεμα :/ Ελπιζω να την βρουμε την λυση!

Και πως θα την λένε πλέον την κούκλα; :)
Εεε...Mango :D 😛 Αντε επειδη ειναι κοριτσι θα βαζω ενα αναλαφρο "ου" στο τελος "Mang(o)u"
 
Ευχαριστω Μαρακι μου. Την χαιρομαι την χαιρομαι, αν και ειναι στο σταδιο που ψιλοδαγκωνει η σκατουλα. Εγω ομως βραχος 😀! Ειναι γλυκουλα η ατιμη.
Γυμναστικη κανει μια χαρα, ασβεστιο οκ, δεν τρωει τρελα το σουπιοκοκκαλο αλλα το τσιμπαει, με τον ηλιο εχουμε ενα θεμα :/ Ελπιζω να την βρουμε την λυση!


Εεε...Mango :D 😛 Αντε επειδη ειναι κοριτσι θα βαζω ενα αναλαφρο "ου" στο τελος "Mang(o)u"
😀χα όποιο όνομα και να έχει, της ταιριάζει γιατί είναι μια κούκλα! Να τη χαίρεσαι!
 
Οχι οτι ειμαι κουκουβαγια αλλα ειναι η πιο τρελη και τσαχπινα μουριτσα!
Ε η mango-u είναι λίγο-πολύ παιδί όλων μας, σε τόσες αγωνίες που μας έβαλε η μουσίτσα :)
 
Να σου πω το περίμενα μετά που άρχισε να δαγκώνει αλλά δεν είπα τίποτα! :D

Να τη χαίρεσαι όπως και να έχει! Μπορεί να λέγεται και Μάγκι. 😛

Μονο με ονοματα φρουτων βγαζω εγω τους παπαγαλους μου 😀 😛
Παντως αν ησουν σιγουρος γι αυτο τοτε ο Μελον ειναι κοριτσι 100% γιατι ειναι χειροτερος απο την.. Mango-u 😛😱
Αλλα επειδη τοτε ειχε καβαλησει το παιχνιδι θεωρησα περιττό το τεστ.
Χμμ βρε λετε να εχω τελικα 2 κοριτσια;
Μηπως να ψαχτω για γαμπρους;
Πλακα κανω :D
 
Αλλα επειδη τοτε ειχε καβαλησει το παιχνιδι θεωρησα περιττό το τεστ.
Το καβάλημα στα ζώα δεν είναι μόνο ερωτική συμπεριφορά, έχει να κάνει και με το κυριαρχικό του χαρακτήρα τους.
Θα το ξέρεις και από τα σκυλιά εσύ :)
 
Το καβάλημα στα ζώα δεν είναι μόνο ερωτική συμπεριφορά, έχει να κάνει και με το κυριαρχικό του χαρακτήρα τους.
Θα το ξέρεις και από τα σκυλιά εσύ :)
Ναι στα σκυλια το ξερω αλλα δεν ηξερα οτι το εχουν και οι παπαγαλοι :Οκ τοτε ειμαο σιγουρη οτι θα ειναι θυληκο ο Μελον.
2 στα 2 😀!
Καλα υποθεση κανω!
 
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΙΙΙ ❤️️️️
ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!

τοτε ειμαο σιγουρη οτι θα ειναι θυληκο ο Μελον.
2 στα 2 😀!
Καλα υποθεση κανω!
Όπα κάτσε τώρα μου το χαλάτε... εγώ πότε θα γίνω παπαγαλομάνα; Με 2 θηλυκά δεν γίνεται δουλειά Ηλέκτρα μου!meh
 
εγώ πότε θα γίνω παπαγαλομάνα; Με 2 θηλυκά δεν γίνεται δουλειά Ηλέκτρα μου!meh

χαχα και ελεγα που ειναι η Αλικη να δει τα ευχαριστα 😛 Ειπαμε κατσε να ερθει και θα το βρουμε το νινι :D
 
Κ μενα δαγκωνει λετε να νε πεπερουλινα; Χοχοχοχοχοχ πλακα κανω:Dτο κοριτσιιι μας το ομορφο πω πω πω ..😛🙂τωρα θα της παιρνεις κ ροζ αξεσουαρ ιχχ τελεια:)
😀 και νομιζα οτι ειμαι μονο αγορομανα 😛 ❤️️️️
εμεις δεν φοραμε ροζ :D ειμαστε ροκ... Τρομαρα μας...
 
Back
Top