Γενικά Με φωνάζουν Mango

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ilie mp
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Έκτακτος!👍
(φροντίστε το καπάκι της λεκάνης να είναι πάντα κατεβασμένο-κλειστό, όταν τα πουλιά βρίσκονται στο χώρο της τουαλέτας):)
Το πρωτι πραγμα που κανω ειναι, σημεραδεν ξερω πως μου διεφυγε. Το ειδα με τρομο οταν πεταξε ο Μανγκο απο το χερι μου αλλα ευτυχως προσγειωθηκε πανω μου 😛
 
Τι κι αν εχει κρυο; Το μπανιο ειναι τροπος ζωης 😎😛
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
ωραίος! το απίστευτο είναι πως σε κάθε λήψη τα χρώματά του φαίνονται διαφορετικά :)
 
ωραίος! το απίστευτο είναι πως σε κάθε λήψη τα χρώματά του φαίνονται διαφορετικά :)
Η αληθεια ειναι οτι εδω φαινεται πολυ μπεζ ενω ειναι πιο κιτρινουλης, αλλα το εβγαλα με το κινητο της μητερας μου το βιντεο και οσο να ναι δεν εχει τα πιο ζωντανα χρωματα 😛
Αν τον δεις live ειναι σχεδον το κιτρινο του καναρινιου (μετα την πτερροροια εγιναν πιο ζωντανα τα χρωματα) με πορτοκαλι μετωπο :D
 
Το πρωτι πραγμα που κανω ειναι, σημεραδεν ξερω πως μου διεφυγε. Το ειδα με τρομο οταν πεταξε ο Μανγκο απο το χερι μου αλλα ευτυχως προσγειωθηκε πανω μου 😛
Ωχ το έκανα σκηνή στο μυαλό μου... εφιάλτης!
 
Το ζουζουνι μου το γλυκο χτες εκανε τεστ DNA για να μαθουμε με σιγουρια το φυλο του.
Σημερα στειλαμε τον φακελο με τα φτερακια του στην Ισπανια και σε λιγες μερες θα μαθουμε τελικα αν ειναι ο Μανγκο ή η.. Μανγκο;😛
Αν ειναι κοριτσι θα λεω "Μανγκου" κατι ανάμεσα σε "ο" και "ου", ε δεν νομιζω να μου κρατησει και κακία 😛
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Ε΄γω πάντως εύχομαι να είναι θηλυκό... Αυτό! Γεια σας! 🙄
😀 εσυ γεννες ονειρευεσαι 😛
Μωρε ας ερθει η ωρα να παρεις και θα στο φερω δωρο εγω δεν χρειαζεται να κανω γεννα🙂
 
Το ζουζουνι μου το γλυκο χτες εκανε τεστ DNA για να μαθουμε με σιγουρια το φυλο του.
Σημερα στειλαμε τον φακελο με τα φτερακια του στην Ισπανια και σε λιγες μερες θα μαθουμε τελικα αν ειναι ο Μανγκο ή η.. Μανγκο;😛
Αν ειναι κοριτσι θα λεω "Μανγκου" κατι ανάμεσα σε "ο" και "ου", ε δεν νομιζω να μου κρατησει και κακία 😛
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Γέρος τσαμπουκας με την τραμπάλα😎... Τι του/της φταίει;:D
 
Back
Top