Γενικά Με φωνάζουν Mango

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ilie mp
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Χμμ και λιγες ακομα γιατι εχω κεφια.
Αφου τις βγαζει που τις βγαζει η μαμα 😛

Μμμ ωραιο αμαξι, εχει και δωρο εκπληξη.
Γιαμι!
PicsArt_08-29-04.47.30.webp

Μμμ κι αλλο κεχρι :)
PicsArt_08-29-04.46.59.webp

Και μια ας πουμε.."καλλιτεχνικη" 😛
PicsArt_08-29-04.47.13.webp

Αυτη εδω ειναι για την @alicedros που ηθελε να δει το ωραιο μου χρωμα καθαρα ♡
PicsArt_08-29-04.40.40.webp

Τι νεα φιλοι μου; Τρεχει τιποτα; 😛 :D
PicsArt_08-29-05.06.05.webp

Αυτααα.. Σας φιλω♡♡♡♡
 
Ωωω σας ευχαριστώ για την υπέροχη φώτο αγαπημένοι μου! :*

Είναι ένα γλυκό λεμονάκι! Θα μπορούσες να τον πεις και λέμον με αυτό το όνομα πάντως! 😛
 
Αχ η ζωγραφιά μου! Το πορτοκαλί δεν φαίνεται αλλά συγχωρεισαι... με το άλλο μωρό σου ήρθαν σε επαφή; Θα τους φέρεις; τι θα κάνεις; :)
 
Αχ η ζωγραφιά μου! Το πορτοκαλί δεν φαίνεται αλλά συγχωρεισαι... με το άλλο μωρό σου ήρθαν σε επαφή; Θα τους φέρεις; τι θα κάνεις; :)

Εδω φαινεται καθολου; (αυτες οι βουλιτσες στο κεφαλακι του) :)
14627909_10211141813961538_548890739_n.webp

Ηρθαν σε επαφη απο μακρυα, δεν εκαναν τιποτα σπουδαιο, απλα πιπ ο ενας, πιπ κι ο αλλος 😀!

Τι όμορφο μωράκι είναι αυτό!
Στρουμπούλεψε ή μου φαίνεται; Πήρε καθόλου βάρος;

Ναι το μωρακι μου εχει ομορφυνει πολυ, παντα ηταν, αλλα με ολη αυτη την ιστορια ειχε χασει αυτη την ομορφια του νομιζω.
Μου ειχε πει και εκεινος ο εκτροφεας (αυτος ο αγιος ανθρωπος που με βοηθησε να τον αναστησω) οτι πρεπει να σταματησω την κρεμα για να σχηματιστει σωστα (καπως ετσι τελος παντων 😀).
Οντως, μολις εκοψα τη κρεμα εφτιαξε πολυ η εικονα του.
Πλεον τρωει ολο του το φαγητο και του εφτιαξα και αυτα τα στικς με το μελι και τα μοσχοτρωει.
Απλα μετα απο ολα αυτα ενω ετρωγε τα παντα στη αρχη, τωρα προσπαθω να του ενταξω νεες γευσεις απο την αρχη.

Καλώς τον Μαγκουϊνο μας! Πήρε τα πάνω του ο μπαγάσας, μπράβο Ηλέκτρα👍! Ο φίλος του ο Μελούκος τι κάνει;

Καλα ειναι ο Μελουκος μου απλα με ολη αυτη την ιστορια του Μανγκο απομακρυνθηκαμε καπως :/
Βεβαια ειναι και αλλος χαρακτηρας.
Ο Μελον ηδη στην ηλικια του Μανγκο δαγκωνε τα χερια αν επιανες καταλαθως το κλουβι, ενω ο Μανγκο δεν ειναι καθολου ετσι.
Αυτο με βαζει σε σκεψεις μηπως τελικα ο Μελον δεν ειναι "ο" αλλα "η" 😛

Έκτακτος!όλα καλά με το θέμα του φαγητού του Ηλέκτρα;
Ναι Σισσυ μου, πλεον καθε δυο μερες που του αλλαζω φαγητο δεν εχει αφησει ουτε σπορο μεσα :D
 
Τι κι αν εχει κρυο; Το μπανιο ειναι τροπος ζωης 😎😛
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Back
Top