Γενικά Μου έφυγε ένα από τα μικρά καρδερινοκάναρα

Βασιλη και μενα μου εχει συμβεί μια φορά αυτο που λες έχασα ενα παρά πολυ καλό πουλί οχι μόνο στο κελαϊδισμα αλλά και σε χαρακτήρα

Δες το ακομη το κλαίω ήταν το πρώτο βιντεο που τράβηξα κ το τελευταίο δίκης μου εκτροφής ο λεβέντης

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Βασιλη και μενα μου εχει συμβεί μια φορά αυτο που λες έχασα ενα παρά πολυ καλό πουλί οχι μόνο στο κελαϊδισμα αλλά και σε χαρακτήρα

Δες το ακομη το κλαίω ήταν το πρώτο βιντεο που τράβηξα κ το τελευταίο δίκης μου εκτροφής ο λεβέντης

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Δυστυχως συμβαινουν και αυτα..
Ασχολουμαι γυρω στα 10 χρονια με τα πουλια και μεσα σε αυτα τα 10 χρονια ειναι η πρωτη φορα που κανω μονος μου αναπαραγωγη και σε μια μιξη η οποια δεν ειναι και ευκολη..
Και πρωτη φορα μου φευγει πουλακι ετσι ''αγαρμπα'' και να σου πω την αληθεια καθε μερα που βαζω αυγουλακι πλεον βαζω και τα 2 μου χερια.. Με το ενα πιανω την αυγοθηκη και με το αλλο καλυπτω την πορτα.. Δεν εχω πλεον την εμπιστοσυνη οπως πριν.. και αυτο με στενοχωρει..
Πανεμορφο το πουλακι σου.. Ειναι κριμα να γινετε κατι τετοιο..σε ποναει..
 
εγω παντως παιδια επιδη την εχω πατηση παρα πολες φορες βεβαια με θετικη καταλιξη λογω του σκαμπαντζε εχω φτιαξη στεφανη με συρμα και εκει προσαρμοσμενο καλτζον γυναικιο, οπως κανουν αυτη που πιανουν πουλια οποτε βαζοντας το χερι μεσα απο το καλτσον εφαπτετε στο χερι και δεν αφηνη το περιθωριο στο πουλακκι να φυγει
 
Back
Top