Ασθένειες Μπορεί να τυφλωθεί ένα Budgie;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ermis1
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Ερμή, πολύ λυπαμαι.
Ο αρσενικός σου πως ειναι;
Ο γιατρός σου είπε αν το νευρολογικό πρόβλημα οφειλόταν στον ιδιο τον οργανισμό, ήταν δλδ εγγενές ή σε καποια λοίμωξη που προχώρησε;
Η δίκη σου υγεία; Τελείωσες με τα νοσοκομεία ή υπαρχει περίπτωση να επανεισαχθεις; Πρόκειται για μια κατάσταση που έχει πλήρη ίαση;
Ευχομαι στο εξής όλα καλα;
ΤΟ νευρολογικό πρόβλημα όπως μου είπε ήταν εγγενές, ίσως ήταν και ο λόγος στο ότι δεν είχε γόνιμα αυγά ποτέ κ καλύτερα γιατι όλο κ κάποιος νεοσσός θα το κληρονομούσε,έκαναν εξετάσεις κ δεν υπήρχε κάποια λοίμωξη, ο αρσενικός χαίρει άκρας υγείας αν κ μέχρι να του βάλω το καινούργιο θηλυκό είχε ψιλό μαραζώσει αλλά τώρα όλα καλά. Οσο για εμένα προς το παρόν έβαλα απινιδωτή-βηματοδώτη στην καρδιά κάνω κ αγωγή για την πνευμονική εμβολή κ βλέπουμε τι μέλλον θα έχουμε... ☹η όλα μαζί ή τίποτα...
 
Γιώργο μου ο βηματοδότης είναι "προφυλακτήρας" που λέει και ο @Νίκος Υ , τώρα πια θα κοιμάσαι ήσυχος και θα πάνε όλα καλά!
Μόλις ξεπεράσεις τις κακουχίες των νοσηλειών, θα νοιώθεις περδίκι :)
 
Η πνευμονική εμβολή με την κατάλληλη παρακολούθηση και βοήθεια, αν δεν κανω λάθος βελτιώνεται συν τω χρόνω και πολλές φορες ομοίως και το κλάσμα εξώθησης, έτσι δεν ειναι;
 
προς το παρόν είμαι στο στάδιο της αποδοχής των γεγονότων,το να αλλάξω ξαφνικά τον τρόπο ζωής μου μου κάθετε κάπως, αλλά θα γίνει και αυτό. Σας ευχαριστώ όλους!
Η πνευμονική εμβολή με την κατάλληλη παρακολούθηση και βοήθεια, αν δεν κανω λάθος βελτιώνεται συν τω χρόνω και πολλές φορες ομοίως και το κλάσμα εξώθησης, έτσι δεν ειναι;
Αντιπηκτική θεραπεία κ παρακολούθηση. Το θέμα της καρδιάς όμως έχει δρόμο...
 
Γιώργο περαστικά σου και άλλο κακό να μην μας βρει που λένε 👍! Όλα καλά να πάνε! Κρίμα για το πουλάκι, πάντως τώρα ησύχασε και δεν ταλαιπωρείται πια. Να είσαι καλά να το θυμάσαι!
 
Γιώργο, όλα καλά να πάνε. Πράγματι, η αποδοχή και η μή - αντίσταση ειναι από τις πρωτες διεργασίες που θα εξ εξασφαλίσουν την καλύτερη δυνατή έκβαση. Ταυτόχρονα έρχεται και η πίστη, σε ο,τι μας επικυρώνεται. Καλή δύναμη
Όταν μπορέσεις άνοιξε ενα θέμα για την καινούριο θηλυκιά!
 
Back
Top