Φροντίδα Μπορώ να παραγγείλω custom κλουβί στην Κλουβοτεχνική;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης TheBigL
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
η κινεζικη που εχεις εχει δυο πορτακια δεξια και αριστερα που της σηκωνεις και βαζεις δυο ταιστρες εσωτερικες;
 
Είχε μια πόρτα μεγάλη στο κέντρο και δεξιά και αριστερά δυο πιο μικρά πορτακια ναι. Τώρα αν ήτανε για ταίστρες δεν κατάλαβα :)
Νομίζω ήτανε αυτό το βρήκα ΚΛΟΥΒΙ ΩΔΙΚΩΝ 76*46*45,5 CM
 
αυτο ειναι! Εαν παρεις δυο εξωτερικες ταιστρες τις κλουβοτεχνικης τις κλασικες και σηκωσεις τα πορτακια καθονται μια χαρα! Δοκιμασε το και θα δεις!
 
Κάτι τέτοιο εννοείς φίλε;
ΤΑΙΣΤΡΑ : ΤΑΙΣΤΡΑ ΚΛΟΥΒΙΩΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ HALLAK
ή σαν αυτό? ΤΑΙΣΤΡΑ : ΤΑΙΣΤΡΑ ΚΛΟΥΒΙΩΝ ΝΕΟΥ ΤΥΠΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ
τώρα το είδα αυτό θα λες Ταιστρα Κλουβίων Κλουβοτεχνική karderines.gr/shop/Πτηνά/Εξοπλισμός-Πτηνών/Ταϊστρες/Ταιστρα-Κλουβίων-Κλουβοτεχνική
Είναι καλη αυτή;
Αν και μου αρέσει αυτού του είδους η ταίστρα ταϊστρα εξωτερική karderines.gr/shop/Πτηνά/Εξοπλισμός-Πτηνών/Ταϊστρες/ταϊστρα-εξωτερική-1
αλλά δεν ξέρω αν θα κάθεται σωστά :)
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
η ταιστρα κλουβιων νεου τυπου εξωτερικη ταιριαζει γαντι! Και η ταιστρα κλουβιων κλουβοτεχνικη ιδια ειναι, οταν πας να παρεις την κινεζικη παρε και μια ταιστρα μαζι και δοκιμασε την! Περιμενω νεα σου
 
Έγινε! Αν και το κλουβί της κλουβοτεχνικής δείχνει λίγο πιο ωραίο. Θα σε ενημερώσω ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές :)
 
ναι αλλα ειναι πιο βαρυ και πιο ακριβο! Σιγουρα ειναι αλλη ποιοτητα! Μια χαρα θα κανεις την δουλεια σου! Μην ξοδευεσαι!
 
Αν πας στην ΚΛΟΥΒΟΤΕΧΝΙΚΗ δεν θα σε αφήσουν να μπεις μέσα. (έχουν σκύλο στην εισοδο)

Ειναι μόνο για μαγαζιά.

Αν θες να κάνεις μαγαζί... Μπορεις να πας... Και μόλις πάρεις το κλουβί... Το ξανακλείνεις.

Παραγγελίες μόνο σε μαγαζιά μπορεις να κάνεις εύκολα.

Οτι γουστάρεις.

Γιώργο(lovecarduelis)... Πιστεύω να σε κάλυψα.
 
Πάντως κινεζικες δεν είναι! τα καλύτερα πουλια φωνιτικα τουλάχιστον τα εχεις εσύ με διαφορά!
 
Για τις καρδερινες λεω δεν είναι κινεζικες εαν και ποτέ δεν ξέρεις με τους κινεζους!
 
Back
Top