Γενικά Να σας συστήσω τον Πιττίκο, την Πεπίτα τον Τσίκο και τη Blue

Τέλεια πλασματάκια και φαίνονται πολύ καλοφροντισμένα!

Να τα χαίρεσαι όλα! Διάβασε τα θέματα απο τα μέλη που έχουν ζευγάρια πάροτλετς πιστεύω πως θα σε βοηθήσουν.
 
Τέλεια πλασματάκια και φαίνονται πολύ καλοφροντισμένα!

Να τα χαίρεσαι όλα! Διάβασε τα θέματα απο τα μέλη που έχουν ζευγάρια πάροτλετς πιστεύω πως θα σε βοηθήσουν.
Ευχαριστώ πολύ 😀
 
Πολύ χαριτωμένα πουλάκια, να τα χαίρεσαι! Μια γλύκα ο Τσίκος!
Στο κεφαλάκι της Πεπίτα γιατί τα φτεράκια ανοίγουν δημιουργώντας μια ''τρύπα'';.Λες να την ράμφισε ο Πιτίκος;
Ευχαριστώ πολύ Sissy.. Έτσι ήταν όταν την πήρα.. Ο εκτροφέας μου είπε ότι θα βγουν τα φτεράκια της πάλι..
[automerge]1561595523[/automerge]
Να σου ζήσουν είναι όλα πανέμορφα 😍
Ο Τσίκο όμως μπορώ να πω πως κλέβει την παράσταση..
Ευχαριστώ πολύ.. Ναι ο γλυκούλης μου 😍
[automerge]1561595641[/automerge]
Να σου ζησουν ολα τους! Το γεγονος οτι τα 2 πρωτα πουλακια ειναι μεγαλα σημαινει οτι εχουν φροντιδα στο επακρο 👍 :)
Ευχαριστώ πολύ... Προσπαθώ να κάνω ότι καλύτερο για αυτα
 
Μπράβο Αναστασία, παλάτι της έχεις!:D Καλορίζικο, είμαι σίγουρη πως θα το χαρεί η Πεπίτα!
(αυτό το παιχνίδι με τους πλαστικούς κρίκους το τρέμω... Είχε μπλεχτεί σε έναν κύκλο ο Μάριος κάποτε και τρόμαξα πολύ! Καλύτερα να το βγάλεις ώστε να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο) 😉
 
Το νέο σπίτι της Πεπίτας!
Η νέα βίλα μάλλον θέλεις να πεις Αναστασία! Συγχαρητήρια! Φαίνεται πόσο την αγαπάς από το σπίτι που της πείρες. Εύχομαι να το κατά ευχαριστηθεί!
 
Η νέα βίλα μάλλον θέλεις να πεις Αναστασία! Συγχαρητήρια! Φαίνεται πόσο την αγαπάς από το σπίτι που της πείρες. Εύχομαι να το κατά ευχαριστηθεί!
😀 το πήρα μεγάλο γτ έχω σκοπό αργότερα να τους βάλω μαζί... Αναλόγως τι διαγωγή θα δείξουν..😀


Μπράβο Αναστασία, παλάτι της έχεις!:D Καλορίζικο, είμαι σίγουρη πως θα το χαρεί η Πεπίτα!
(αυτό το παιχνίδι με τους πλαστικούς κρίκους το τρέμω... Είχε μπλεχτεί σε έναν κύκλο ο Μάριος κάποτε και τρόμαξα πολύ! Καλύτερα να το βγάλεις ώστε να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο) 😉
Ευχαριστώ πολυ Σίσσυ... Θα ακολουθήσω την συμβουλή σου αν και το έχω κ στην blue χρόνια κ δεν μου έχει συμβεί κάτι τέτοιο... Ο Πιττίκος να δεις τι παλάτι έχει..😀
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Κλουβοτεράστιο! Μπράβο σας Αναστασία! Είμαι σίγουρος πως θα το καταευχαριστιέται και θα παίζει όλη μέρα. Για άλλη μια φορά συγχαρητήρια που τα φροντίζεις τόσο καλά! 👍👌✌️
 
Κλουβοτεράστιο! Μπράβο σας Αναστασία! Είμαι σίγουρος πως θα το καταευχαριστιέται και θα παίζει όλη μέρα. Για άλλη μια φορά συγχαρητήρια που τα φροντίζεις τόσο καλά! 👍👌
Ευχαριστώ πολύ όντως το ευχαριστιεται 😂
[automerge]1561919054[/automerge]
Υπέροχο 😍
Γιατί θα μπει το ζεύγος στο άλλο και όχι σε αυτό που είναι μεγαλύτερο;
Το άλλο με βολεύει καλύτερα με το καθάρισμα...
 
Back
Top