Αναπαραγωγή Ξεκίνησε η προετοιμασία για αναπαραγωγή 2015

Καλησπερα σε ολους εγω εχω μπει στην δευτερη γεννα, και απ σημερα ξεκινησαν ν σκαν τα μικρα! Λοιπον προς το παρον εχω 28 μωσαικ μικρα 22 κοινα και 4 καρδερινακια! Μπορω ν πω οτι ειχα πολυ λιγες απωλειες! Και αυτο το ωφειλο σε εσας! Ευχαριστω!
Σε σένα οι δάφνες... στην αναπαραγωγή σου τα μπράβο... με τη συμμετοχή σου εδώ το "ευχαριστώ" για το petbird.
 
Μπράβο σου. Καλή συνέχεια και καλή προετοιμασία για το 2016.
 
Σας ευχαριστω ολους δεν ξερω κατα ποσο το16 θα κανω αναπαραγωγη βλεπεται παω φανταρος! Θ τα παρω μαζι!
 
Καλησπερα σε ολους εγω εχω μπει στην δευτερη γεννα, και απ σημερα ξεκινησαν ν σκαν τα μικρα! Λοιπον προς το παρον εχω 28 μωσαικ μικρα 22 κοινα και 4 καρδερινακια! Μπορω ν πω οτι ειχα πολυ λιγες απωλειες! Και αυτο το ωφειλο σε εσας! Ευχαριστω!

Μπράβο ρε Παναγιώτη... Και για να είμαι ειλικρινής αναρωτιόμουν αυτό το διάστημα που έχεις χαθεί. Αλλά με τόσο μεγάλο βρεφοκομείο λογικό ήταν.

Καλησπέρα έχω ευχάριστα νέα σήμερα έχω 2 νεοσούς από τα καναρινάκια μου :D

Να σου ζήσουν!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Myra
Σήμερα γίναμε εννέα ημερών! Μεγαλώνουμε...
10fzyb8.jpg
 
Γλυκιά μπουκίτσα, φτου φτου να σου ζήσει, με το καλό και στο κλαρί!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stfns
Γλυκέ μου Αμβρόσιε να σου ζήσει το μοναχοπαίδι σου! Μεγαλώνει πολύ γρήγορα! φτου φτου! Με το καλό στο κλαρί!

Όσο για τον Παναγιώτη ( @patilas ) τι να πούμε! Σκόρδα σκόρδα! Όσο είσαι φαντάρος θα τα αναλάβω εγώ! 😉

Καλησπέρα έχω ευχάριστα νέα σήμερα έχω 2 νεοσούς από τα καναρινάκια μου :D
Να σου ζήσουν και σένα!
 
Φτου φτου ν μην με ματιασω αλικη δικο σου το κοπαδι μου βαλε μου ιδεες!
 
Back
Top