Γενικά Οι πρωτες μας πτησεις

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης morpheas
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

morpheas

PB Member
Εγγραφή
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
195
Πόλη
Κόρινθος
Σημερα και τα τρια μου ζεβρακια βγηκαν απο την φωλια κανοντας με να αισθανθω υπεροχα. Ο μεγαλυτερος σε ηλικια νεοσσος μου ειχε βγει ηδη απο την φωλια πριν 2 ημερες σημερα ακολουθησαν και οι αλλοι 2. Σας παραθετω μερικες φωτογραφιες.
 

Συνημμένα

  • ΠΙΕΔΡΟ 1.webp
    ΠΙΕΔΡΟ 1.webp
    15 KB · Προβολές: 108
  • ΠΙΕΔΡΟ 2.webp
    ΠΙΕΔΡΟ 2.webp
    37,2 KB · Προβολές: 108
  • ΤΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ ΟΛΑ ΜΑΖΙ.webp
    ΤΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ ΟΛΑ ΜΑΖΙ.webp
    26,3 KB · Προβολές: 92
  • Ο ΠΙΕΔΡΟ ΚΑΙ Η ΝΙΟΒΗ.webp
    Ο ΠΙΕΔΡΟ ΚΑΙ Η ΝΙΟΒΗ.webp
    20,9 KB · Προβολές: 84
  • ΜΟΤΣΑΡΝΤ ΚΑΙ ΕΣΤΡΕΛΙΤΑ.webp
    ΜΟΤΣΑΡΝΤ ΚΑΙ ΕΣΤΡΕΛΙΤΑ.webp
    26,7 KB · Προβολές: 82
:)Μαρια τελεια τα ζουζουνια με τα μαυρα ραμφη πολυ μου αρεσαν! :D

τις προαλες ειδα κατι παραδεισια σε ενα πετ σοπ στριμωγμενα καμια δεκαρια σε ενα κλουβακι για 2 πουλια και ετοιμος ημουν να αγορασω 2 να ελαφρυνει και το μποτιλιαρισμα... ασε ολο πειρασμους εχω τελευταια...

να τα χαιρεσαι! Ειναι πανεμορφα! Να μας βαλεις κι αλλες οταν αποκτησουν χρωματα... :D
 
Σε ευχαριστω παρα πολυ Φοιβο να εισαι καλα. Οταν σιγα σιγα αποκτησουν και χρωμα θα βαλω και αλλες φωτογραφιες!
 
Nα σου ζήσουν... Πραγματικά σε ζηλεύω περιμένω και εγώ να μου σκάσουν έξι αυγουλάκια.'Εστω και ένα να μου βγεί θα είμαι πάρα πολύ ευχαριστιμένος

ΓΙΑΝΝΗΣ
 
Μαρία συγχαρητήρια. Τα κατάφερες τελικά και με πολύ καλά αποτελέσματα. Βγήκαν 2 γκρί και ένα καφέ; Τον αρσενικό τον ξαναέβαλες μέσα ή τα μεγαλώνει μόνη η θηλυκιά;
 
Μαρια να τα χαιρεσαι! Αντε κ σε λιγο καιρο κ με εγγονακια!:D
 
Σε ευχαριστω Σταματη και ευχομαι και σε εσενα να εχεις επιτυχιες με τα πουλακια σου! 🙂
 
Βασιλη οντως εχω 2 γκριζα και ενα καφε με ας το πουμε για την ωρα μαβι ραμφος. Αρσενικος στο κλουβακι δεν υπαρχει γιατι... Ειναι αιωνιως πυρωμενος και φοβαμαι μην προκληθουν παλι δυσαρεστες καταστασεις. Η μητερα ταιζει ταιζει κανονικα
 
Back
Top