Γενικά Ο Ρίκος εφτασε σπιτι

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης valasia
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Κούκλαρος δε το συζητώ, μοιραίο φτερωτό. Αλλά όπως είπαν κι άλλοι έχουμε παράπονα θέλουμε να τον βλέπουμε πιο συχνά :D
Μπράβο σας να περνάτε υπέροχα με τον παιγνιδιάρη Ρίκο.
 
Σημερα λοιπον που αποφασισαν τα παιδια μου να με αφησουν να κοιμηθω λιγακι το μεσιμερι ο Ρικος μας ειχε αλλη γνωμη!
Οοχι μαμα δεν θα χαλαρωσεις,τωρα θα τραγουδησω! 🆒
Το ατιμο το πτηνο δεν του περνεις λεξη τα μεσιμερια 😡 αλλα κι εγω βρηκα την ευκαιρια να τον τραβηξω με την καμερα.
Μου εχει γυρησμενη την πλατη γιατι ειναι θυμωμενος που τον μαλωσα επειδη εκανε φασαρια... Παρ'ολ'αυτα μου λεει σ'αγαπω στην αρχη και μαμα κοιτα στο τελος. Καποια στιγμη μαλιστα ουρλιαζει και σκετο μαμα.
Συνηθως λεει πολλα περισσοτερα αλλα ας μην ειμαι πλεονεκτρα... Κατι ειναι και αυτο.
Παρτε και μια ιδεα απο την μελωδικοτητα 😵 της φωνης πων Μονκ.
Παρακαλω μην δωσετε σημασια στην μελωδικοτητα της δικιας μου φωνης 😛.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Βαλασια να σε συγχαρώ και εγώ για το καταπληκτικό περιβάλλον που του παρέχεις και για την άψογη αντιμετώπιση που του δίνεται! Είναι ένας τέλειο, μοναδικό, ακαταμάχητο στρουμφακι! Να το χαίρεσαι για πολλά πολλά χρόνια! Καταπληκτική η ομιλία του! Θα σας έχει κλέψει τις καρδιές να φανταστώ 😃!
 
Πολλά μπράβο για το αποτέλεσμα σας! Έχει γίνει ομιλητικός ο πανέμορφος και ταλαντούχος Ρίκο σας! Στην φωνή σου που ακούστηκε στο βίντεο είναι έκδηλη η αγάπη και ο ενθουσιασμός σου! Να συνεχίσετε έτσι και να χαιρόμαστε να σας βλέπουμε! 🙂
 
Θέλουμε κι άλλα βίντεο
Ελπίζω τώρα που έκανε την αρχή να συνεχίσει και να μην τον πιάσουν πάλι οι ντροπές

Είναι ΤΕΛΕΙΟΣ
Είναι πραγματικα τελειο το ατιμο😊. Ευχαριστώ!

Θα σας έχει κλέψει τις καρδιές να φανταστώ 😃
Πράγματι μας έχει ξετρελάνει, προσπαθούμε όσο μπορούμε να το κακομαθαινουμε😊.
Στην φωνή σου που ακούστηκε στο βίντεο είναι έκδηλη η αγάπη και ο ενθουσιασμός σου!
Όλη μέρα κάνουμε απίστευτες συζητήσεις.. Αυτός λέει τα δικά του κι εγώ τα δικά μου
Φοβερός ο μικρός σας!
Ευχαριστώ πολύ! Πράγματι μέρα με την μέρα μας εκπαιδεύει καλύτερα.
Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τα καλά σας λόγια!
 
Ωωωω καινουριο παιχνιδακι!

IMG_20190409_190656_600x800 1.webp


Μαλλον επαιζα με λαθος παιχνιδι, νομιζω πως αυτο ειναι το σωστο!

IMG_20190409_190644_600x800 1.webp

Μετα το παιχνιδι και λιγο φαι, γιατι ομως μου λετε πως δεν μπορω να φαω απο εδω;
Πειναω σου λεω! Τελιωνεεεε!

IMG_20190409_193514_600x800 1.webp
 
Αααχ Παναγία μου! Τι κουκλί είναι αυτό! 😍 Να υποθέσω πως το παιχνιδάκι δεν υπάρχει πλέον, έτσι; Η διατροφή του είναι θεσπέσια! Μπράβο σου για αυτό! Και φαίνεται πως ο Ρίκος τα απολαμβάνει όλα! Να σας ζήσει!
 
Back
Top