Γενικά Ο Ρίκος εφτασε σπιτι

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης valasia
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Να υποθέσω πως το παιχνιδάκι δεν υπάρχει πλέον, έτσι;

χαχα το παιχνιδι ακομη στεκετε αλλα μεχρι αυριο δεν το βλεπω, ευτυχως πηραμε και αλλα να τσακισουμε, Πασχα ερχετε 😛.

Σπάνια βλέπουμε φωτογραφίες του αλλά είναι πάντα υπέροχες!

Δυστυχως δεν υπαρχει πολυς χρονος, στην ουσια εχω 3 παιδια μαζι με τον Ρικο και αν βαλώ και τον αντρα μου αστα!
Καλητερα ομως για να σας λειπουμε και λιγακι 😁

Τι πιαταρα! Κ γω ζήλεψα :)
Τον πιανει αμοκ με το φαι... Το τι ακουω καθε φορα που καθηστερω δεν λεγετε, ερχετε και αφου με μαλωσει κλεβει κομματακι και παει γρηγορα στο κλουβι του 😆
 
Τέλεια η ποικιλία και το σερβίρισμα της!👍
:)Πανέξυπνο πουλί, ένα παιχνίδι του παίρνετε, δύο ανακαλύπτει αυτός! 😉
Ευχαριστω πολυ! Πιστευω πως ισως η συσκευασια να του αρεσε πιο πολυ.

κουκλος ο μικρος και παιχνιδιαρης φαινεται!
Ευχαριστω Ζαχαρια! Εχει γινει τρελο μαιμουδακι:)
 
Την καλησπέρα μου! Πολλά μπράβο για την όμορφη και ποιοτική ζωή που εξασφαλίζεις στο παπαγαλάκι σου! Βασιλιά τον έχεις! Χαίρομαι που τον βλέπω χαρούμενο και ευχαριστημένο! 🙂👍
 
Ευχαριστω πολυ! Περνω κουραγιο και πολλες καινουριες ιδεες απο ολους εδω!
Πιστευω πως τον εχω βασιλιά αλλα ακομη δεν με αφηνει να τον χαιδεψω ... Ερχεται, τριβεται σαν γατος αλλα αν κανω κινηση να τον χαιδεψω μου δινει μια δαγκωνια και φευγει, ατιμο πτηνο! Μου πηρε τον αερα. 😁.
 
Έχετε καιρό να μας δείτε;
Εχθές τρώγαμε φυτρες στο μπαλκόνι

IMG_20190718_110931_resize_1.webp

Σήμερα τρωμε παρέα με την αδερφή μου!
Προσπαθώ που και που να της κλέψω λίγο αλλά είναι σκληρή και απονη και δεν με αφηνει.😆
IMG_20190721_114631_resize_28.webp
 
Τι φύτρες τρώει;
Του εχω παρει της Evia Parrots το Fresh Mix. Εκτος απο το σιταρι και τις φακες που μπορω να ξεχωρισω τα αλλα δεν καταλαβενω τι ειναι.
 
Πω πω ορεξάτος
Απο ορεξη ευτυχως εχουμε μπολικη... Δεν μπορουσα να φανταστω ποσο πολυ μπορει να τρωνε!
Ο δικος μου παντως Γιωργο ευτυχως οπως και να του τα βαλω θα τα φαει, δεν τον απασχολει καθολου η παρουσιαση του πιατου, αρκει να ειναι γεματο 😁 .
 
Απο ορεξη ευτυχως εχουμε μπολικη... Δεν μπορουσα να φανταστω ποσο πολυ μπορει να τρωνε!
Ο δικος μου παντως Γιωργο ευτυχως οπως και να του τα βαλω θα τα φαει, δεν τον απασχολει καθολου η παρουσιαση του πιατου, αρκει να ειναι γεματο 😁 .
Τυχερή είσαι που τα τρώει όλα τόσο εύκολα!
 
Γεια σας κοσμε!
Σας λειψαμε; Μετα απο ενα δυσκολο καλοκαιρι τωρα μπηκα στο προγραμμα και ειπα να σας στειλω καμια φωτο να μας καμαρωσετε.

Καθε μερα αγοραζουμε αυγουλακια λογο της μικρης και ο Ρικος μας (που εχω μεγαλες υποψιες πως ειναι Ρικα) εχει κανει μια τεραστια συλλογη απο παιχνιδια.

thumbnail_IMG_20200209_112803.webp


Κοιταξτε τι τραβαω η γυναικα για να κανει μπανιο!
Μονο ετσι κανουμε μπανιο πλεον... Θα γινει λουτσα η μαμα αλλιως θα μας φαει η βρωμια
thumbnail_IMG_20200209_120640.webp

Και τωρα αγκαλιτσες και γλυκολογα με τον ερωτα 😍
thumbnail_IMG_20200209_115901.webp

Ειναι μια τρελα το τερατακι μας!
 
Back
Top