Γενικά Ο καινούριος μου φίλος η Riki! (Ringneck)

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης george_z
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Καλημέρα σε όλη την παρέα!
20150528_235147_zpsvkhkvvfb.jpg
 
Mηπως εχεις καταφερει να το διαβασεις αυτο το διαστημα που μεσολαβησε; Ετσι για την περιεργεια μου. 😳

Ναι κατάφερα να το διαβάσω πριν λίγο καιρό. Θα το ξανά δω μόλις μπορέσω και θα σου πω!

Καλημέρα σε σένα και το φωτομοντέλο σου...

Δεν λέει όχι στις φωτογραφίες!
 
Mηπως εχεις καταφερει να το διαβασεις αυτο το διαστημα που μεσολαβησε; Ετσι για την περιεργεια μου. 😳

Το διάβασα, αυτά γράφει. Δεν ξερω αν είναι 06 ή 09 αλλά για 06 μου κάνει διότιτο έχει δίπλα από το CZ. Να πω την αλήηεια δεν ξέρω και τι σημαίνουν όλα.
2 9 1 3/CZ II 06
 
Το διάβασα, αυτά γράφει. Δεν ξερω αν είναι 06 ή 09 αλλά για 06 μου κάνει διότιτο έχει δίπλα από το CZ. Να πω την αλήηεια δεν ξέρω και τι σημαίνουν όλα.
2 9 1 3/CZ II 06

Oτι εχει γεννηθει στην Τσεχια το 2013 καταλαβαινω εγω. Τα υπολοιπα ειναι αριθμος πουλιου και κωδικος εκτροφεα.
 
Oτι εχει γεννηθει στην Τσεχια το 2013 καταλαβαινω εγω. Τα υπολοιπα ειναι αριθμος πουλιου και κωδικος εκτροφεα.
Και εγώ κάτι τέτοιο κατάλαβα να σου πω. Με τόσα Ringneck πλέον σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη σε λίγο θα γράφουν GR!
 
Φτου να μη βασκαθείτε και το πουλί και το παιδί!
:D Πλεον από εμένα δέχεται τα πάντα θα έλεγα. Υπάρχει μια πλήρη εμπιστοσύνη! Το μόνο που δεν έχω καταφέρει ακόμη είναι το να έρχεται στο χέρι μου από μόνη της.

Καλα μιλαμε σκορδα! Φερτε τα σκορδα!
Αμά δει σκόρδα ικανή είναι να πάει να τα φάει!
 
Θα γίνει κι αυτό με την ώρα του!
Μέχρι τώρα έχει μεγάλη βελτίωση από την πρώτη μέρα μαζί μου. Η υπομονή, η επιμονή και η παρέα του forum είναι η συνταγή επιτυχίας! Άσχετο, από σήμερα ξεκινήσαμε Pellet με φρούτα και ξηρούς καρπούς της Versele-Laga.

😀, κανει επιδρομες και σε σκορδα;
Έχει τόση περιέργεια σε ότι δει που δεν το αποκλείω!
 
Back
Top