Γενικά Ο Mickey (parrotlet)

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ζιζι
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Εκτός από πανέμορφος είναι και προστατευτικό αντράκι! Η 💕 πόζα τους με ξετρέλανε! 😁
View attachment 70291
Έρωτας μεγάλος Σίσσυ μου. Για έναν μήνα που δεν την έβλεπε είχε μαραζώσει. Αναγκαστικά πάλι μαζί τα βγάζω έξω. Έστω και μισή ώρα την ημέρα θέλει να τη χτενίζει 😁
 
Σαν μπουκιτσες είναι 😍
Σαν ζαχαρωτά 😂
[automerge]1583853174[/automerge]
Θα τον χωρισει ο Σπυρος!
😂 Και στην περίπτωση που δεν τον χωρίσει και τα βρουν οι 3 τους, φαντάζομαι τον Γιώργο να ετοιμάζει πιατέλες (ή μπωλ κατάλληλο για ροτβάιλερ)με γκουρμεδιες 😂
[automerge]1583853462[/automerge]
Μισές δουλειές κάνει η μαντάμ. Βλέπω ένα φτερό να που θέλει καθάρισμα στο μέτωπο του γόη. 😄
Σπάνια την πιάνει προκοπή 😂 και καλύτερα να μην την πιάνει ποτέ γιατί για ένα καρφακι που του ανοίγει απαιτεί δεκάλεπτο χτένισμα!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Με πειράζεις εσύ, αλλά το πρώτο ποντικάκι θα στο στείλω πεσκέσι 😁
Θα τον χωρισει ο Σπυρος!
😂 Και στην περίπτωση που δεν τον χωρίσει και τα βρουν οι 3 τους, φαντάζομαι τον Γιώργο να ετοιμάζει πιατέλες (ή μπωλ κατάλληλο για ροτβάιλερ)με γκουρμεδιες 😂
Μπα παιδιά...χτες μπήκε μια πεταλούδα σπίτι και είχαμε δράματα... φοβάται και τη σκιά του... Δεν είμαστε για συγκατοίκους :)
 
Μπα παιδιά...χτες μπήκε μια πεταλούδα σπίτι και είχαμε δράματα... φοβάται και τη σκιά του... Δεν είμαστε για συγκατοίκους :)
🤣 Γιώργο, και ο Σαχαμπ έτσι είναι. Αν δεν μπει γυναίκα στο κλουβί, δεν ενηλικιώνονται!
 
🤣 Γιώργο, και ο Σαχαμπ έτσι είναι. Αν δεν μπει γυναίκα στο κλουβί, δεν ενηλικιώνονται!
Μπήκε στην πολυκατοικία σε μας. Που και που κάνουν διάλογο. Η από πάνω μοτοράκι τσίου τσίου πυροβολεί και ο δικός μου ο χάχας ένα τσίου και γεια σας :)
 
Μόλις η καθαρίστρια ανοίξει την πόρτα του κλουβιού, η Σμαραγδένια τσουπ πηδάει αμέσως μέσα. Την έχω τρελάνει λέμε ❤️️️️
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Τα έχει πιάσει η άνοιξη τα τουρκοπουλια μου, τα δικά σας;
 
Τον έχει του χεριού της ή είναι η ιδέα μου;
Πρώτα τον περιποιείται και μετά παίρνει θέση για να την περιποιηθεί αυτός, είναι σαν να το εκπαιδεύει.
Πραγματικά υπέροχα, να τα χαίρεσαι!
 
Τον έχει του χεριού της ή είναι η ιδέα μου;
Πρώτα τον περιποιείται και μετά παίρνει θέση για να την περιποιηθεί αυτός, είναι σαν να το εκπαιδεύει.
Πραγματικά υπέροχα, να τα χαίρεσαι!
Τον βρήκε μικρό και τον εκμεταλλεύεται 😂
Πάντα το ίδιο κάνει. Τον χτενίζει ένα λεπτό και μετά απαιτεί δεκάλεπτο χτένισμα 😁
Βέβαια για να είμαι ειλικρινής κι εμένα ό,τι θέλει με κάνει 🤷
 
Back
Top