Γενικά Ο pepper μου, το pepperoni μας

Μαλλον η μαμα θελει κι αλλο Πεπερονι και γι αυτο φτιαχνει τετοιες ποσοτητες 😀!
Τον αγαπω τον μουργο :D
Αχ καλα θα ηταν να ειχα παρει και τα δυο αδερφακια πολυ καλα θα ηταν αλλα ο πεπερ μου ειναι ενας κ μοναδικος (κουκουβαγια μανα) 😀χ
 
Αχ καλα θα ηταν να ειχα παρει και τα δυο αδερφακια πολυ καλα θα ηταν αλλα ο πεπερ μου ειναι ενας κ μοναδικος (κουκουβαγια μανα) 😀χ

Καλα καλαα δεν θα αργησει πολυ το δευτερο 😀 😛 :D
 
Κ αφου σχολασα σημερα ειπα να φτιαξω στο πεπερακι μου κινοα :D λοιπον το βρασαμε κ το ανακατεψαμε με ανηθο μαρουλι πιπερια αρακα και πασπαλισα με βοτανακια που εχω ηδη αλεσμενα και αποθηκευμενα δινοντας καθημερινα στον μικρο... Και βουααα λααα κλασσικα επεσε με τα μουτρα. 😛.😳
 

Συνημμένα

  • rsz_20161103_164000.webp
    rsz_20161103_164000.webp
    42,4 KB · Προβολές: 39
Η Ελένη είναι παράδειγμα προς μίμηση.
Από την αρχή εστίασε με σοβαρότητα στο θέμα της διατροφής και με ουσιαστικές ερωτήσεις αλλά και με τα γεύματα που προσφέρει στο Πεπερόνι μας.
 
Η Ελένη είναι παράδειγμα προς μίμηση.
Από την αρχή εστίασε με σοβαρότητα στο θέμα της διατροφής και με ουσιαστικές ερωτήσεις αλλά και με τα γεύματα που προσφέρει στο Πεπερόνι μας.
Μαρακι μου γλυκο:)οσο μπορουμε προσπαθουμε... Οταν εχω κ μπορω θα προσπαθησω για το καλυτερο παντα :) ευχομαι ολα τα πουλακια μαζι κ το πεπερονι μας να ειναι παντα καλα 🙄κ ολοι μας να μην πτοουμαστε κ ας μην το τρωνε την πρωτη φορα να δοκιμασουμε ξανα η κατι αλλο μην το αφηνουμε γιατι ολα αυτα μονο καλο τους κανουν.
 
Γειααα σας παιδακια, σημερα ο πεπερ μου εκανε παρεα οση ωρα ετοιμαζα να φαω ξερω ξερω τους κινδυνους της κουζινας μην ανησυχειτε δν αναψα τιποτα απλα στρωσαμε μαζι τραπεζι 😀 κ ιδου βγαλαμε κ μερικες σελφι κ τις στελναμε στην θεια @ilie mp που ηταν στο γραφειο κ "βαριοταν" για να γελασει😛
rsz_img_20161107_170646.webp
Βρε παιδια με εχει τρελανει... Περα απο τα χαδια περα απο τα παραπονα κ τα πεισματα που μου κανει να μην πω γ τα φιλια που μου δινει ειναι σαν ανθρωπος με εχει εκπληξει καθε φορα που του μιλαω εγω κ ακουει τα (αγαπη μου αγορι μου παιζακι μου καλο μου) και μπλα μπλα μπλα κ καθε φορα που τον αγκαλιαζω με τη χουφτιτσα μου πεταριζει τα φτερακια του απο χαρα πως κανουν τα σκυλακια με τις ουριτσες τους; Ε αυτο με τα φτερακια κανει μικρα μικρα πεταρισματακια κ γουργουριζει μετα εγω ειμαι σε ημιλυποθιμη φαση 😛λιωνω 😀 @Sissy με νιωθεις;♥ποση αγαπη κρυβουν αυτα τα λιλιπουτι πλασματακια:D:)
 
Ποσο σας αγαπω εσας τους 2 ρεεε ❤️️️️
Περναει και ευχαριστα η ωρα στο γραφειο 😛
Παντως δεν εχω δει πιο γλυκο και τρυφερο πλασμα απο το Πεπερονι.
Αλλα φροντιζει και η μαμα του για να εχουν αυτο το τοσο τελειο δεσιμο!
 
Ελένη μου, ο Πεπερίνος σου είναι όλα τα λεφτά!👍
Πραγματικα μου δινει τοση αγαπη απιστευτο δν περιμενα ποτε ενα πουλακι να εχει τετοια συναισθηματα♥

Ποσο σας αγαπω εσας τους 2 ρεεε ❤️️️️
Περναει και ευχαριστα η ωρα στο γραφειο 😛
Παντως δεν εχω δει πιο γλυκο και τρυφερο πλασμα απο το Πεπερονι.
Αλλα φροντιζει και η μαμα του για να εχουν αυτο το τοσο τελειο δεσιμο!
Σαγαπαμεεε κ εμεις♥
 
Πραγματικα μου δινει τοση αγαπη απιστευτο δν περιμενα ποτε ενα πουλακι να εχει τετοια συναισθηματα♥

Ότι δίνεις, παίρνεις Ελένη μου!
 
@Sissy με νιωθεις;
:)Σε νιώθω Ελένη μου και φαντάζομαι ακριβώς πως είναι, γιατί... Ελάχιστες φορές το Μαριόνι είχε αυτού του είδους την ανάγκη (πριν χρονίσει ναι, γιατί από εκεί και μετά έγινε αντάρτης).🙄
Ότι δίνεις, παίρνεις Ελένη μου!
Η λογική αυτό λέει... Οι εξαιρέσεις βλ Μαριόνι επιβεβαιώνουν τον κανόνα 😉:D
 
Χ
Με τέτοια διατροφή που του κάνεις βρε Ελένη, θες να υιοθετήσεις και μένα και να με ταίζεις; 😀 είστε και τα 2 γλυκόφατσες! :*
α😀 μου χει ζητησει και ενας αλλος να τον υιοθετησω λογω καλοπερασης του πεπερονιου ονοματα δν λεμε μονο γραφουμε χιιχιχιχιιχιχι @kouklakis θα σας παρω ολα σας θελωωω σας αγαπω🙂
 
Back
Top