Γενικά Ο pepper μου, το pepperoni μας

Καλησπερααα παιδιααα... Εβαλα το πεπερονι για νανιιι κ παρατηρω οτι δυο βραδια τωρα μαζι με το κλασσικο νανουρισμα που μουρμουριζει κανει κ εναν περιεργο ηχο σαν παρασιτα απο ραδιοφωνο πως ειναι οταν αλλαζουμε σταθμους τα παρασητα το κανει κ οταν τραγουδαειιι αλλα οχι τοσο εντονα... Ετσι κανουν ολα τα παροτλετομωρουλια; @Sissy @ErnestoTheParrotlet παρροτλετογονεις;
 
Καλησπερααα παιδιααα... Εβαλα το πεπερονι για νανιιι κ παρατηρω οτι δυο βραδια τωρα μαζι με το κλασσικο νανουρισμα που μουρμουριζει κανει κ εναν περιεργο ηχο σαν παρασιτα απο ραδιοφωνο πως ειναι οταν αλλαζουμε σταθμους τα παρασητα το κανει κ οταν τραγουδαειιι αλλα οχι τοσο εντονα... Ετσι κανουν ολα τα παροτλετομωρουλια; @Sissy @ErnestoTheParrotlet παρροτλετογονεις;

Μήπως εννοείς που τρίζουν το ραμφος τους;
Αυτό το κάνουν όταν χαλαρώνουν και είναι χαρούμενα :)
 
Το ράμφος τους τρίζουν...😛και αυτά τα παράσιτα που λες πάνε πακέτο
Χαχχ😀 τοννν αγαπωωωπρεπει να βαλουμε και καρδουλες στο φορουμ θα γεμιζααα τον τοποο🙂
 
Αχχχ παιδακιααα μου καλο κ ομορφο απογευμααα.. Αυτος ο μικρουλης μου ειναι ολο εκπληξεις...ηρθα σπιτι κ μολις χαλαρωσα κ τον εβγαλα εξω βαζω να ακουσω ενα αγαπημενο μου κομματι σας το βαζω να ακουσετεεε
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Εκατσε λοιπον στο χερακι μου κ ακουγε με τοσο ενδιαφερον κ αρχισε να τραγουδαει με διαφορες φωνουλες πιτ πιτ τσιρ τσιρ ολα μαζιιι κ ανοιγε τα φτερακια του μεχρι να σταματησει το τραγουδι μπορω να σας πω πως συγκινηθηκα απο αγαπη και χαρα... Μα ποση χαρα σου δεινουν αυτα τα πλασματακιααα 🙂😛😳🙄
 
Πόσο ωραία!
Θα το εντυπωσίασε γιατί έχει και τα κλικ από τα δάχτυλα η μουσική :)
 
Εκατσε λοιπον στο χερακι μου κ ακουγε με τοσο ενδιαφερον κ αρχισε να τραγουδαει με διαφορες φωνουλες πιτ πιτ τσιρ τσιρ ολα μαζιιι κ ανοιγε τα φτερακια του μεχρι να σταματησει το τραγουδι μπορω να σας πω πως συγκινηθηκα απο αγαπη και χαρα... Μα ποση χαρα σου δεινουν αυτα τα πλασματακιααα 🙂😛😳🙄
Αυτό το έχω ζήσει κι εγώ με τον Μάριο Ελένη! Πόσο σε καταλαβαίνω, τα συναισθήματα που σου δημιουργούν δεν περιγράφονται, σε πλημμυρίζουν:D
 
Καλησπεραα 🙂μαθαμε το πρωτο μας κολπακιιι προσπαθουμε πως μας βλεπετε;,?🙂
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Τριζουμε ραμφακι πριν κοιμηθουμε (ευχαριστημένοι απ' τις διαβολιες της μερας) ακουμε μουσικουλα και το χαιρομαστε, κανουμε κολπακια, ε, τι αλλο πια για να δειτε ποσο χαριτωμένοι ειμαστε; (ΣΥ. ΠΑ. Ε, Συλλογος παρροτλετ Ελλαδας) 😛
 
Είναι απίστευτα γλυκό το Πεπερονι μας κι εσύ τόσο χαρούμενη και όμορφη.
Χαίρομαι που περνάτε όμορφα.
Στην πρώτη φώτο είναι για πολλά φιλάκια ❤️️️️
 
Back
Top