Γενικά Πήρα ένα cockatoo για να έχει παρέα ο Πάρης

Parrotsmile

PB Member
Εγγραφή
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.055
Πόλη
Καλαμάτα
Αρκετά έμεινε μόνος ο Πάρης. Πήρα ένα παπαγάλο για να του κάνει παρέα. Είναι πολύ ήσυχο δεν φωνάζει και τρώει ελάχιστα.Ιδανικός παπαγάλος για όσους έχουν πρόβλημα με το θόρυβο και μένουν σε διαμερίσματα. Δεν χρειάζεται καραντίνα και αμέσως ο υπάρχον παπαγάλος σας θα δεθεί μαζί του.😛

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Τον παπαγάλο καθώς και κάποια νέα παιχνίδια τα έστειλε ο Jamie.
 

Συνημμένα

  • various 017.webp
    various 017.webp
    76,1 KB · Προβολές: 163
  • various 018.webp
    various 018.webp
    51,4 KB · Προβολές: 163
  • various 019.webp
    various 019.webp
    57,2 KB · Προβολές: 148
  • various 020.webp
    various 020.webp
    57,3 KB · Προβολές: 130
  • various 021.webp
    various 021.webp
    52,8 KB · Προβολές: 126
Μερικές ακόμα
 

Συνημμένα

  • various 022.webp
    various 022.webp
    46,8 KB · Προβολές: 64
  • various 023.webp
    various 023.webp
    52,6 KB · Προβολές: 69
  • various 024.webp
    various 024.webp
    58,3 KB · Προβολές: 88
  • various 025.webp
    various 025.webp
    57,2 KB · Προβολές: 82
  • various 026.webp
    various 026.webp
    57,3 KB · Προβολές: 60
Νομίζω οτι το λοφίο του κοκατού σου θέλει χτένισμα! Δεν είναι κατάσταση μαλλιού αυτή! Ο Jamie πάντως έχει κάνει καταπληκτική επιλογή σε παιχνίδια! Πώς τα πάνε με τον Πάρη;
 
Πολύ ωραίο... Αλλά δεν θα υπάρξει πρόβλημα όταν ο παπαγάλος σου θα δει ότι δεν του ανταποκρίνετε;
 
τέλειο! Πως αντέδρασε ο Πάρης όταν το πρωτοείδε;
 
Εμενα παντως μου φαινεται οτι τον κοιταει με μισο ματι στις πρωτες φωτογραφιες που μας εβαλες! 😎:D
 
Ενα μεγαλο μπραβο και ενα θερμο ευχαριστω στον jamie για τα ομορφα παιχνιδια που εστειλε στον Παρουλη μας! Κωσταντινε χαζεψα με τον παιχνιδοτοπο! Ολα ειναι τέλεια!
 
Kι'εγώ παρατήρησα ότι στην πρώτη σειρά φωτογραφιών, 3η και 4η, το κυττάζει ερευνητικά. Στις υπόλοιπες το αγνοεί πλήρως! Έβγαλε τα συμπεράσματά του! Με τα gouldian περνάνε όμορφα; Καλώς τα δέχθηκες τα παιχνίδια.
 
Μου αρεσει παρα πολυ η 3η φωτο απο το 1ο ποστ...
Ειναι σαν να του λεει <εππ.. Ποιος εισαι τωρα εσυ και τι θελεις εδω...>
😀
 
Τελειες φωτογραφιες και τα παιχνιδια ειναι πολυ ωραια.
Jamie τα παιχνιδια τα φτιαχνεις εσυ η ειναι ετοιμα;
 
Τελειες φωτογραφιες και τα παιχνιδια ειναι πολυ ωραια.
Jamie τα παιχνιδια τα φτιαχνεις εσυ η ειναι ετοιμα;


Victoria-τα παιχνίδια που προέρχονταν από ένα κατάστημα εδώ στις ΗΠΑ. Ο Κωνσταντίνος ήθελε μερικά πράγματα και θα συμπεριληφθούν κάποια επιπλέον παιχνίδια επίσης. :D
 
Τελειος ο κοκατου! Ο Παρουλης προς το παρον τον αγνοει, στο μελλον ομως μαλλον θα τον...:Tongue:: Ξεπουπουλιασει! Πολυ ωραια τα παιχνιδια Jamie! Να τους χαιρεσαι και τους δυο Κωνσταντινε:Big Grin:
 
Και ελεγα ποτε θα δουμε νεο βιντεακι και φωτογραφιες του Παρουλη! Μας ειχε λειψει! Πριν ανοιξω το ποστ νομισα οτι στ'αληθεια ειχες παρει κοκατου! Ο Παρουλης τα εξερευνει ολα τα παιχνιδακια με μανια! Και μου αρεσε οταν πλησιαζες με την καμερα σε εδιωχνε σαν να ελεγε "ασε με, με ενοχλεις τωρα που παιζω.."😀... Ο κοκατου στο φτυσιμο!
Τελειες οι φωτος και σε ευχαριστουμε πολυ Κων/νε!
 
Χμμμ, γιατί κάτι μου λέει ότι ο Πάρης δεν χωνεύει την κάμερα τόσο κοντά του; Μακρυά κι αγαπημένοι! Κωνσταντίνε ο κοκατού καταπληκτικός (μέχρι να αποφασίσει ο Πάρης ότι τον ενοχλεί και να τον τσουρομαδήσει χεχε)! Όσο για τον παιχνιδότοπο, να μην τα ξαναλέμε... ΤΕΛΕΙΟΣ! Ένα μεγάλο μπράβο και στον Jamie!
 
  • Like
Αντιδράσεις: jamieo
Back
Top