Γενικά Πήρα ένα cockatoo για να έχει παρέα ο Πάρης

Xχ.. Ααα χα! Εγω την πατησα Κωσταντινε.. 😀 Εκει που ειχα μεινει αφωνη, να σκεφτομαι γιατι δεν χρειαζεται καραντινα καπακι το βιντεο.. Παντως σαν ιδεα ειναι θαυμασια και σιγουρα του αρεσε το φιλαρακι του ;)Μπραβο στον θειο Jamie ! βεβαια προσπαθει να του κανει λιγο την ζωη δυσκολη του φιλαρακου επιδεικνυοντας τα παιχνιδια του ενα ενα :Big Grin:Κοιτα μου αρεσει που εισαι εδω αλλα...εγω ειμαι ο αρχηγος, δικο μου ειναι το σπιτικαι τα βλεπεις αυτα; Δικα μου ειναι! Οσο εισαι ησυχος μπορεις να με καμαρωνεις να τα παιζω!
 
Σήμερα πήρα το κοκατού απο κοντά του,θέλει να του βγάλει το μάτι για να παίξει 😡
 
Kωνσταντινε πολυ ωραιος ο κοκατουα, αν νιωσει μονος στειλτον σε μενα να τον βαλω μαζι με τα δικα μου, να τον κανουν παρεα! Αν και δε νομιζω οτι θα αντεξει και πολυ γιατι σε μερικα λεπτα θα τον κανουν κομματακια!:D
 
Κωσταντίνε το σταντ είναι υπερπαραγωγή! Πολύ ωραία τα παιχνίδια του Jamie. Να χαίρεσαι και το cockatoo😛. Αν και μόλις διάβασα ότι πήρες cockatoo είπα " τα είδε στο Αττικό πάρκο και δεν άντεξε, πήγε και πήρε κι άλλο". Γιατί εγώ το παθαίνω αυτό. Όταν πάω και τα βλέπω μου μπαίνουν ιδέες...
 
Απλά το αγνόησε κατάλαβε ότι είναι ψεύτικο αμέσως 😀
Μάλλον ο Πάρης το κατάλαβε πιο γρήγορα απο μέναναι το ομολογώ στην αρχή τσίμπησα, μου μπήκαν κάτι υποψίες στην τελευταία πρόταση "Ιδανικός παπαγάλος για όσους έχουν πρόβλημα με το θόρυβο και μένουν σε διαμερίσματα. Δεν χρειάζεται καραντίνα και αμέσως ο υπάρχον παπαγάλος σας θα δεθεί μαζί του" ε και στην πρώτη φωτο πια το κατάλαβα.
 
Καλά τέλειος ο Πάρης. Τον αγνοεί παντελώς τον κοκατού. Τα παιχνίδια όλα τα λεφτά!
 
Back
Top