Γενικά Παρακαλώ να καλωσορίσετε τον Τζόι και την Πιτς

... Κι όλα αυτά τα χρωστάει σε σένα Άλκηστις! Πόση αγαλλίαση και υπερηφάνεια πρέπει να νιώθεις! 🙂👍
Περηφάνια σίγουρα! Αν σκεφτεις πως ήμουν άσχετη όταν αποφάσισα να τα αναλαβω.. Και ακόμα δηλαδή δε μπορώ να πω ότι από γνώσεις το τερμάτισα.. Αλλά εχω πολλή αγάπη για αυτό που προσπαθω οποτε νομίζω και ψιλό λαθάκια μου συγχωρούνται!
 
Περηφάνια σίγουρα! Αν σκεφτεις πως ήμουν άσχετη όταν αποφάσισα να τα αναλαβω.. Και ακόμα δηλαδή δε μπορώ να πω ότι από γνώσεις το τερμάτισα.. Αλλά τω πολλή αγάπη για αυτό που προσπαθω οποτε νομίζω και ψιλό λαθάκια μου συγχωρούνται!
Θα σε εξετάσουμε τον Ιούνιο!
 
Χρόνια πολλά!
Μια χαρά πάνε, το ήθελαν το διαλειμματάκι τους τελικά :)
Άλλαξα τροφή κιολας πήρα ειδικά για πτερορροια γιατί περνούσε βαρβάτη! Και το κορίτσι μας μεταμορφώνεται! Σε λίγο καιρό θα είναι ετοιμα!
 
το μαγαζί λέγεται zoo park και είναι επι της Αγίου Δημητρίου στην περιοχή του μπραχαμιου! Κοντα στην εκκλησία του Αγίου Δημητρίου!
Λυπάμαι τα πουλάκια που έχει... Το γνωρίζω το μαγαζί μιας και έχει 3 στον Άγιο Δημήτριο αν δεν κάνω λάθος. Μια δυο φορές πριν χρόνια είχα πατήσει και από τότε δεν ξαναπήγα. Και αν λέμε για τον ίδιο άνθρωπο έναν ψηλό ναι δεν έχω ούτε εγώ την καλύτερη άποψη.
 
Μπράβο βρε Άλκηστις! Αγνωριστα έχουν γίνει!
Κουκλακια έγιναν.🙂
 
Back
Top