Γενικά Παρουσίαση των καναρινιών μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Elli
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
@Tony Forpus Να σαι καλα και παλι ξερεις εσυ.
[automerge]1593957203[/automerge]
@Tony Forpus Ξερεις αρχισε να λεει τα παραπονα του πιο πολυ τωρα ειδικα οταν παω κοντα... Μου δινει φιλακια και μου κανει τσιπ τσιπ τσιρι τσιρι τσιρι και οταν φευγω μου κανει καυγα κιολας και ξαναπαω κοντα του και ξανα τα ιδια με φιλακια. 😊
 
Τελευταία επεξεργασία:
@ΜΑΡΙΑαα Αυτο το καναρινακι ειναι μεγαλωμενο στο χερι απο τον Αντωνη @Tony Forpus γι αυτο ειναι τοσο ηρεμο αλλιως ουτε φιλακια ουτε τιποτα μονο κυνηγητο και τρομαρες 😜
[automerge]1594048525[/automerge]
@ΜΑΚΡΥΝΕΙΑ ολα τα μπραβο στον Αντωνη @Tony Forpus για το υπεροχο καναρινακι. 🤗
 
Τελευταία επεξεργασία:
Το καναρινακι μου της δευτερης γεννας που ειχα. :)

View attachment 72570
@Elli μπράβο τους. Είναι καλό ζευγάρι. Εγώ αν και πριν λίγα χρόνια είχα επιτυχία στις γέννες, φέτος το Μάιο μια κανάρα ενώ ήταν και τα 6 αυγά που έκανε γονιμοποιημένα τα μικρά δεν τα τάιζε...
 
Άντε...βάλε μας και τα υπόλοιπα. 😊 Περιμένουμε πως και πως. Και στο τέλος, αν έχεις όλες τις φωτο, κάνουμε και καλλιστεία (είμαι βέβαιος ότι θηλυκό είναι αυτό που θα πάρει τον τίτλο της Star)
 
@ianos θα δω το απογευμα μηπως μπορεσω να βγαλω ολα τα μωρα του 2020 (να μου παρουν και καμια ποζα ωραια) και θα σας τα παρουσιασω 😁 σας κραταω σε αγωνια...😜 θα δουμε ποιο θα παρει το στεμμα!
 
Καλησπερα σε ολους 😁

Εχω καιρο να βαλω φωτογραφια απο τα καναρινακια μου και ειπα να ξεκινησω απο τον κυριο που μου εχει κλεψει την καρδια!Εχουμε κανει προοδο, εκτος απ' οτι μου τσιμπαει την μυτη οταν πλησιαζω ή οταν με βλεπει φτερουγιζει ή οταν πλησιαζω αρχιζει και σφυραει, σημερα εφαγε απο το χερι μου αυγοτροφη😊Σιγα - σιγα ερχομαστε ολο και πιο κοντα!
Ειναι αστερι ο φωνακλας μου! Συμφωνεις @Tony Forpus ;

Ο φωνακλας μου που ξεσηκωνει τα υπολοιπα καναρινια και αρχιζει η χορωδια χωρις σταματημο 😂🥰

IMG_20210809_155946-1.webp

IMG_20210809_160129.webp
 
Back
Top