Αναπαραγωγή Πλήρη αδιαφορία

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης natasha
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Για να πυρωσεις τα καναρινια σου πρεπει να τα χωρισεις για να πυρωθουν για μια δυο μερες και μετα ξαναβαλτα μαζι. Σχετικα με την φωλια καλυτερα να αποφυγεις το πολυ βαμβακι.
 
Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει γιατί αν χωρίσει το αρσενικό για δύο μέρες και μετά τα ξαναβάλει μαζί θα δει διαφορά;

Εγώ πιστεύω πως περισσότερο θα αναστατώσει τα πουλιά παρά θα δει κάποια θεαματική αλλαγή.

Και κάτι ακόμα σε μια δύο μέρες που θα είναι χώρια θα πυρώσουν τόσο πολύ;

Αν υπάρχει κάποια τέτοια πρακτική πείτε και σε μας πως ακριβώς γίνεται για να μη παιδευόμαστε ένα μήνα με την προετοιμασία αναπαραγωγής.
 
Ειναι η ιδια καναρα που εκανες την θεραπεια με το προβλημα στο ματι εαν ναι εχει τελειωση η θεραπεια η συνεχιζεται!
 
Ναι η ίδια είναι και η θεραπεία έχει τελειώσει!
 
Πιστέψτε με, έχω πάρα πολύ υπομονή γενικά, απλά ανησυχώ! Το να ανησυχώ δε σημαίνει ότι είμαι ανυπόμονη ή ότι θα μου κάνει τη χάρη και θα γεννήσει.Ίσα ίσα, δείχνει πόσο τα αγαπάω και νοιάζομαι γι αυτά, γιατί όντως νοιάζομαι! Είδα τις κλωστές που έχει πεταμένες κάτω,τις έχει κουτσουλήσει! Κουτσουλάει μέσα στη φωλιά και μετά πετάει τις κλωστές και την καθαρίζει! Όταν είχε κάνει το αβγό (που μετά το έσπασε) η φωλιά ήταν πεντακάθαρη.
 
Σόρρυ το παραπάνω μήνυμα πήγαινε αλλού! Σόρρυ
 
Back
Top