Γενικά Ποιο ειναι το πιο διαδεδομενο ειδος παπαγαλου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης akis07
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

akis07

PB Member
Εγγραφή
27 Νοε 2008
Μηνύματα
185
Πόλη
Πάτρα
παιδια εχω μια ιδεα.
να κανουμε κατι σαν ψηφοφορια για το πιο διαδεδομενο ειδος παπαγαλου.
να πουμε ο καθενας τι ειδος/η παπαγαλου εχει. και το δεκεμβριο θα βγαλω τα αποτελεσματα
λοιπον ας κανω την αρχη εγω εχω κοκατιλ.
 
Εγω εχω κοκατιλ Lovebirds και εγγλεζακια.Βεβαια φυσικο ειναι η δημοσκοπιση να βγαλει οτι το δημοφιλεστερο ειναι τα κοκατιλ τα Lovebirds και τα κοινα παπαγαλακια.
 
παιδια εχω μια ιδεα.
να κανουμε κατι σαν ψηφοφορια για το πιο διαδεδομενο ειδος παπαγαλου.
να πουμε ο καθενας τι ειδος/η παπαγαλου εχει. και το δεκεμβριο θα βγαλω τα αποτελεσματα
λοιπον ας κανω την αρχη εγω εχω κοκατιλ.

Η ψηφοφορία θα πρέπει να γίνει ύπο την μορφή δημοσκόπισης, για να υπάρχουν συγκεντρωμένα τα στοιχεία, με αποτέλεσμα να βγούνε σωστά αποτελέσματα.
 
και εγω απο παπαγαλου: 1 macaw blue &gold, 22κοκατιλ, 6 μπατζικαρ, 8 μικρα Αυστραλιας και 3 ρικνεκ... Προς το παρον. Γιατι περιμενω και γεννητουρια...
 
Αμαζονίου, orange winged. Πιστεύω όμως ότι το πιο διαδεδομένο είδος είναι ο Ζακο.
 
Ένα African Grey.

Αμαζονίου, orange winged. Πιστεύω όμως ότι το πιο διαδεδομένο είδος είναι ο Ζακο.

Roula έχουν μεν δηλώσει σαν Νέα Μέλη ~50 Ζακο αλλά μετά δεν συνεχίζουν, ή δε μπαίνουν στο φόρουμ ούτε οι μισοί! Φαίνεται από τις ομάδες μας!
 
θα τα συγκεντρωσω εγω στο τελος εγω σπουδασει οικονομικα και θα βγαλω τα αποτελεσματα πανευκολα
 
Back
Top