Προστατευτικό ζευγαρώστρας 60άρας κινέζικης

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης TZANNSPY
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
ακομα ομως ειναι νωρις οταν μπει το φθηνοπωρο πιστευω θα βρεθουν
περισσοτερες λυσεις.
Ακριβώς είναι εποχικά είδη αυτά, αποσύρονται στις αποθήκες το καλοκαίρι.
 
Γιατί δεν κοιτάς και στον Αντεμισάρη που σου είπε ο Σπύρος;
Κοίτα έχει ένα με 30€ευρώ αλλά είναι με 4 ράφια. Θα έλεγα πως μοιάζει με του Σπύρου, οπότε και τα ράφια μάλλον θα είναι αποσπώμενα.
http://www.antemisaris.gr/product.aspx?iid=22200
 
Γιατί δεν κοιτάς και στον Αντεμισάρη που σου είπε ο Σπύρος;
Κοίτα έχει ένα με 30€ευρώ αλλά είναι με 4 ράφια. Θα έλεγα πως μοιάζει με του Σπύρου, οπότε και τα ράφια μάλλον θα είναι αποσπώμενα.
http://www.antemisaris.gr/product.aspx?iid=22200
καλό φαινεται, αλλα την 60αρα ζευγαρωστρα δεν την χωραει.50 ποντους
φαρδος λεει οτι ειναι...
 
καλό φαινεται, αλλα την 60αρα ζευγαρωστρα δεν την χωραει.50 ποντους
φαρδος λεει οτι ειναι...
Έχεις δίκιο βρε Δημήτρη δεν το πρόσεξα.
Βρήκα όμως το ίδιο σε άλλα χρώματα και πιο μεγάλο στα leroy Merlin.IMG_20170517_182807.webp
 
Έχεις δίκιο βρε Δημήτρη δεν το πρόσεξα.
Βρήκα όμως το ίδιο σε άλλα χρώματα και πιο μεγάλο στα leroy Merlin.View attachment 50110

Μπραβο Εύα...ψαχνομαι κι εγω γενικως για να τα καλυψω τον χειμωνα και
δεν τα ειχα βρει.
Μια χαρα μου φαινονται. Για οσους ειδικα δεν εχουν την πολυτελεια να εχουν
μεγαλα μπαλκονια η βεραντες... Ειναι μια χαρα.

ευχαριστω🙄
 
εγω αρχικα θελω να το ντισω με κουνελοσυρμα για προστασια απο αρπακτικα και οταν ερθουν τα κρυα βαζω το πλαστικο και ειμαι καλυμενος απο παντου.
ειναι και πολυ ομορφο θα δενη αρκετα στο μπακλονι.
 
Παιδιά και εγώ το έψαξα και δεν το βρήκα ούτε σε jumbo ούτε σε Praktiker. Η μόνη λύση είναι αυτό που είπε η Εύα. Leroy Merlin. Απλά εκεί έχει γύρω στα 25€ από ότι θυμάμαι και είναι μεγαλύτερο.
Edit: Γράψτε λάθος. Τώρα θυμήθηκα. 25€ είχα βρει το απλό στο praktiker και 35€ το πιο μεγάλο στα leroy merlin. Στο praktiker μπορεί να μην το βρήκατε γιατί θέλει καλό ψάξιμο. Δεν το έχουν συναρμολογημένο και βρίσκεται μέσα σε πλαστική τσάντα.
 
@George Kouth έχω την εντύπωση πως απο όπου και να το αγοράσουμε πάλι συναρμολόγηση θα χρειάζεται...
 
@George Kouth έχω την εντύπωση πως απο όπου και να το αγοράσουμε πάλι συναρμολόγηση θα χρειάζεται...
Ναι είναι και αυτό. Απλώς στο leroy merlin είχαν και έτοιμα συναρμολογημένα. Οπότε άμα έχεις χώρο το βάζεις μια και καλή στο αυτοκίνητο, φορτηγό κτλ. και δεν χρειάζεται ξεστήσιμο.
 
Ναι είναι και αυτό. Απλώς στο leroy merlin είχαν και έτοιμα συναρμολογημένα. Οπότε άμα έχεις χώρο το βάζεις μια και καλή στο αυτοκίνητο, φορτηγό κτλ. και δεν χρειάζεται ξεστήσιμο.
Μήπως τα είχαν συναρμολογημένα μόνο και μόνο για το μαγαζί για να τα βλέπει ο κόσμος;
 
Back
Top