Γενικά Σήμερα επιτέλους ήρθε στην οικογένεια το καναρίνι που λαχταρούσα

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Elli
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Elli

PB Member
Εγγραφή
13 Μαϊ 2020
Μηνύματα
1.940
Πόλη
Αθήνα
Καλησπερα σε ολους!Σημερα ετριβα τα ματια μου και με τσιμπουσαν οι γυρω μου για να δω αν το ζω ολο αυτο!Ηρθε στην οικογενεια με μεγαλη μου χαρα ενα αρσενικο τιμπραντο!η χαρα μου ηταν απιστευτη! Δεν το περιμενα με τιποτα!φωναζα,χοροπηδουσα ηταν απιστευτη στιγμη! Τωρα βρηκα την ευκαιρια και την ηρεμια να σας το παρουσιασω και να μοιραστω την χαρα μου μαζι σας! Πως σας φαινεται ο κουκλος μου;
Polish_20200918_215357124.webp

"Ενω ημουν στην ηρεμια μου με πηγαν σε μια κοπελα που οταν με ειδε αρχισε και φωναζε και χοροπηδουσε αφου την κοιτουσα καλα - καλα για να δω αν συμβαινει κατι γυρω μου ή πανω μου αλλα τιποτα! Πω πω ποση ωρα εκανε να συνελθει!αλλα δεν μπορω να πω παρολο που τσιριζε με περιποιηθηκε καταλληλα φαγητακι, αυγοτροφη,νερακι δροσερο! Μαλλον το να τσιριζεις ειναι απο χαρα!γι αυτο και εγω απο αυριο θα αρχισω να τσιριζω απο το πρωι μεχρι το απογευμα! Μιας που με ειδατε δωστε μου και ενα ονοματακι γιατι η κοπελα που ερχεται καθε λιγο και λιγακι και με κοιταζει αν ειμαι καλα δεν την βλεπω να της ερχεται καμια ιδεα! Ευχαριστω πολυ και θα σας κραταω ενημερους για την πορεια μου στο νεο μου σπιτι!"
 
@ParrotletTwityZeta Καλημερα!Σε ευχαριστω παρα πολυ! Να σαι καλα!
[automerge]1600498177[/automerge]
@giannis709 Καλη σου μερα!Σε ευχαριστω παρα πολυ! Απο τις 7 η ωρα που ξυπνησα ακουσα την μελωδια του! 😉
 
@christina07 Σε ευχαριστω παρα πολυ! Να σαι καλα! Ναι του ταιριαζει το ονομα Ορφεας 😁
[automerge]1600508085[/automerge]
@Katerina70 Σε ευχαριστω παρα πολυ! Καλα δεν υπαρχει το τραγουδι του δεν χορταινω να τον ακουω 😁
 
πως σας φαινεται ο κουκλος μου;
Κούκλος! (αυτό το όνομα νομίζω ότι του ταιριάζει, ακριβώς όπως το έθεσες στο πρώτο σου μήνυμα)
 
@ΜΑΡΙΑαα Σε ευχαριστω παρα πολυ Ναι του ταιριαζει το ονομα Ορφεας! Λοιπον αφου το λετε ολοι βαφτιστηκε Ορφεας 😍 @Γιαννης17
[automerge]1600509981[/automerge]
@ianos Σε ευχαριστω παρα παρα πολυ! Να σαι καλα! 😁
 
Back
Top