Γενικά Σας παρουσιάζω το μικρό μου λουλουδάκι (monk)

@Nikolina Εγώ θα σου πρότεινα να αγοράσεις ένα για να είσαι σίγουρη και για το καλύτερο αποτέλεσμα και για να είναι ο Χόρχης πιο άνετος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: MARY58
@Nikolina μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε με το νουμερο; το s είναι για κοκατιλ και κονουρες, to m για ringneck και καικ.
Για το μόνκ τι να παρω;
 
Είδες αυτό που σου έστειλα; fruugo.gr
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2022-07-02-14-25-52-318_com.android.chrome.webp
    Screenshot_2022-07-02-14-25-52-318_com.android.chrome.webp
    56,1 KB · Προβολές: 3
@MARY58 μπηκα να κάνω την παραγγελια αλλά σ αυτή τη σελίδα όλα στέλνονται από Κίνα...

Βρήκα το κλασσικό της Ελισάβετ στο ktiniatrikos.gr αλλά λέει επικοινωνουν μαζι σου τηλεφωνικά όταν κάνεις την παραγγελια και τώρα το βρήκα και σε ένα zoo-zoo.gr στο οποίο όμως, δε μ αφηνει καθόλου να προσθεσω πραγματα στο καλάθι.
 
@Nikolina χαίρομαι πολύ. Ελπίζω να κάνουν. Αλλιώς μια μικρή πατέντα μπορεί να γίνει με συμπλήρωμα από χαρτόνι κ ταινία. Μην ανησυχείς. Αλλά το πιο πιθανό είναι να κάνουν. Πότε θα στα φέρει;
 
@MARY58 είχα παραγγειλει ξανά από αυτον. 2 η 3 μερες έκανε, γιατί είμαστε Κρητη- Κεφαλονιά... Από την Κίνα παντως πιο γρήγορα θα ρθουν!ευχαριστώ για το ενδιαφερον και τη βοήθεια!
 
@Nikolina μην το λες. Από Κύπρο ναι. Αλλά από Κίνα 20 με 60 μέρες μίνιμουμ.
Χαρά μου. Σε λίγο ο μικρός θα το ξεπεράσει κ θα σου κρατάει μούτρα μέχρι να τον καλοπιασεις με λιχουδιές!
 
Back
Top