Γενικά Σας συστήνω το καναρίνι μου

Ούτε εγώ, ούτε η Σισσυ, ούτε η Εύα σου απαντήσουμε για να σε "εκφοβισουμε" και να σου "προσταξουμε" να κάνεις αυτό που θεωρούμε εμείς σωστό. Έδωσε ο καθένας μας μια απάντηση για να σου δείξουμε με αυτό τον τρόπο ότι ενδιαφερομαστε για το πουλάκι. Οι συμβουλές δίνονται όχι τόσο για εσένα αλλά για άλλα μέλη που θα διαβάσουν αργότερα το θέμα σου και θα πάρουν μερικά πράγματα από αυτό. Η αχαριστία σου όμως όμως δεν σε αφήνει να δεις την καλή μας πρόθεση. Κάθεσαι και λες διάφορα και κατηγορείς άτομα που θέλουν να σε βοηθήσουν. Το ότι οι ξύλινες πατήθρες δεν καθαρίζονται μετά την χρήση της επιθολ... Ασχολίαστο.
Θα μπορούσαμε άνετα να μην απαντήσουμε τίποτα και να πάει ο καθένας στην δουλειά του. Λυπάμαι πολύ για όλο αυτό. Την επόμενη φορά που θα χρειαστείς μια βοήθεια θα ψάξεις πολύ για να την βρεις.
 
Το ότι οι ξύλινες πατήθρες δεν καθαρίζονται μετά την χρήση της επιθολ... Ασχολίαστο.
Γιάννη,

Οι πατήθρες μου πρέπει να απολυμανθούν όπως και όλο το κλουβί ώστε να απαλλαχτώ από τα ακάρεα της τραχείας.

Οι ξύλινες πατήθρες αποτελούν εξαιρετική φωλια για ακάρεα και δεν είναι ότι καλύτερο να βρεχονται.

Δεν έγραψα πουθενά ότι οι πατήθρες θα απολυμανθούν μετά τη χρηση επιθολ.
 
Back
Top