Φροντίδα Σκέφτομαι να πάρω σενεγαλης

Το κλουβί επιτρέπεται να είναι στο δωμάτιο μού;

Μάλλον θα φτιάξουμε δικό μας κλουβί γιατί ο πατέρας του αρέσουν οι κατασκευές μου λέτε υλικά για να το φτιάξω
 
Φιλε Ντινο δεν μπορουμε να σε παρακολουθησουμε γιατι αλλαζεις συνεχως ιδεες! Θα αφιερωσουμε καποιο χρονο για να σου απαντησουμε και την επομενη θα ψαχνεις κατι αλλο! Κατασταλαξε για καμμια εβδομαδα στα ιδια κ το συζηταμε παλι!
 
Φιλε Ντινο ακουσε να δεις πως εχουν τα πραγματα.
Το φορουμ που βρισκομαστε εχει παμπολλες πληροφοριες για ολα αυτα που ψαχνεις και ζητας.
Εχει για ειδη παπαγαλων (γιατι το παμε το φερνουμε εδω και ποσο καιρο), εχει αρθρα για:
φροντιδα
φαγητο
για το που να βαλεις το κλουβι
αλλα και για τις διαστασεις οπως και τα υλικα σε ιδιοκατασκευες..

Εχεις ανοιξει ενα θεμα οπου δεν ηξερες στην αρχη τι ηθελες, και σε βοηθησαμε οσο γινοταν.
Κανε μου σε παρακαλω τη χαρη, ειτε ασχολησου και λιγακι μονος σου με το ζωντανο και τις πληροφοριες για την καλη του διαβιωση διαβαζοντας αρθρα, ειτε μαζευοντας τις αποριες σου σε ενα μηνυμα μηπως τουλαχιστον καταφερουμε να υπαρχει ενας ειρμος και μια συνοχη.

Οταν θελεις κατι παρα πολυ, ασχολεισαι και ψαχνεις. Τραβαμε ενα θεμα απο παντου μηπως και καταληξει καπου, γιατι αμα καθε φορα που ρωτουσες κατι μη σχετικο με το αρχικο σου θεμα ανοιγαμε καινουργια, θα ειχαμε φτιαξει ισα με 50 νεα θεματα.

Διαβασε πρωτα, και αν εχεις αποριες αφου διαβασεις, ευχαριστως να τις λυσουμε.
 
Καλησπέρα εχω καινούργια νέα που με χαροποιησαν ελπίζω να χαροποιησουν και εσάς.Λοιπόν γυρνά η από το σχολείο και με παίρνει τηλέφωνο ο θείος μου που έχει το ζακο και μου είπε αν ενδιαφέρομαι για τον Λουίτζι Και σκέφτηκα ότι Επειδή ο θείος μου δεν γνωρίζει και πολλά για παπαγάλους να τον πάρω εγώ ακούω γνώμες και συμβουλές
 
Η διαστάσεις για το κλουβί ringneck είναι 85*53*75 είναι αρκετά μεγάλο το κλουβί;
 
@ntinos283 αν έχεις απορίες με διαφορετικό περιεχόμενο καλύτερα να δημιουργείς νέο θέμα.
Αν διασκορπίζουμε τις ερωτήσεις μέσα στα υπάρχοντα θέματα χάνονται και χαλάνε και το αρχικό ερώτημα...
 
Απο την αλλη ενας που θα ξεκινησει να το διαβαζει δεν θα βγαλει ακρη, οποτε το να δημιουργηθουνε 50 θεματα μονο κακο θα κανει σε οσους ψαχνουνε πληροφοριες! βεβαια ο κανονισμος ειναι κανονισμος!
 
Back
Top