Φροντίδα Σκέφτομαι να πάρω σενεγαλης

Ποιό πιστεύται οτι είναι το καλύτερο και αν έχετε κάποιο αλλο καλύτερο κλουβί να μου γράψετε το site

Τελικά θα πάρω τον αρσενικό ringneck απο ιδιώτη

Webpage is not longer available
 
Τα κλουβια που εχεις βαλει ειναι ιδια περιπου και εχουν-55 -60 ευρω καινουργια! Τετοιο ειχα για 20 μερες, μετα του πηρα ενα πολυ μεγαλυτερο που ειναι πραγματικα ευτυχισμενος εκει! Εχει ομως κανα 200ρι! + τα παιχνιδια κανα 50 ρικο! Ολα ειναι θεμα τσεπης! Οσο μεγαλυτερο τοσο καλυτερα! Ποσα χρηματα διαθετεις και αν εχεις χωρο ειναι το κλειδι της επιλογης σου
 
Επειδή Έχω αλλά 6 αδέλφια και το οικονομικό αλλά και της χωρητικότητας είναι ένα πρόβλημα
 
Επειδη το εχω αυτο το κλουβι ενταξει δεν εχει θεμα, απλα ειναι σαν φυλακισμενος! Προσωπικα σε αυτο μπατζι θα εβαζα! Αλλα επειδη εχω δει στο φεης ρινκγνεκ σε κλουβια καναρινιων σιγουρα αυτο θα ειναι μπροστα του μεζονετα!
 
Βρήκα στο facebook κλούβα με διαστάσεις 85*55*150 με 80€ αλλά μας το άφησε 70€ και από ότι είδα είναι πολκυ ωραίο κλουβί

Το μήνα για την τροφή ενός ringneck το μήνα πόσα περίπου είναι η τιμή;

Εδώ είναι το κλουβί https://www.facebook.com/groups/pwl...97225510549895/?sale_post_id=1797225510549895
 
Βρήκα στο facebook κλούβα με διαστάσεις 85*55*150 με 80€ αλλά μας το άφησε 70€ και από ότι είδα είναι πολκυ ωραίο κλουβί
Τέλειο είναι μην το χάσετε.
Το μήνα για την τροφή ενός ringneck το μήνα πόσα περίπου είναι η τιμή;
Δεν είναι ακριβοί οι σπόροι, μαζί με το κεχρί αυγοτροφές κτλ ούτε 10 ευρώ δεν θα χρειάζεσαι. Φυσικά θα τρώει και χόρτα λαχανικά φρούτα, κανένα ξηρό καρπό κτλ.
 
Τελειο το κλουβι. Θα ειναι πολυ χαρουμενος εκει ο μικρουλης!
Να σε ρωτησω αφου το ειδατε απο κοντα...
Δεν εχει δαχτυλιδι στο λαιμο ε; (εννοω το μαυρο γυρω απο το λαιμο)
Αν οχι.. Πως ξερει οτι ειναι αρσενικο; Εχει κανει τεστ DNA? :)
 
Δεν έχουμε πάει να το δούμε από κοντά Γιατί είναι μακριά μπορεί να πάμε μέσα στα Χριστούγεννα. Τελικά τον παπαγάλο θα τον πάρω μόλις τελειώσουν οι γιορτές Γιατί εμείς θα φύγουμε στις 28 στα Γιάννενα και θα τον πάρω περίπου στις 9 του μήνα
 
Οκ απλα στο λεω γιατι αν εχει βγαλει το δαχτυλιδι τοτε ειναι τουλαχιστον 2 χρονων!
(Καλα αν δεν εχει μπορει να ειναι παλι πανω απο 2 χρονων αλλα κοριτσι, ομως αυτο δεν μπορουμε να το ξερουμε χωρις δαχτυλιδι).
Με το καλο οτι κι αν παρετε :)
 
Ξέρεται μήπως κάποιο μέλος ενδιαφέρεται να πάρει κάποιο πουλί απο Βουλγαρία γιατί αν θέλει να του τα φέρει ο πατέρας μου που έχει εταιρία στην Βουλγαρία;
 
Back
Top