Γενικά Τα δυο νέα υπέροχα μωράκια lovebird

Παιδια αυτο ειναι το μωρακι που μεγαλωνει!Σημερα εβγαλα λαστιχακια για να δω πως παει και μετα εννοείται τα ξαναεβαλα!Πιστευω οτι θα παει καλα διοτι εχει ισιωσει αρκετα!Πιστευω το αλλο Σάββατο θα ειναι οκευ..Το θεμα ειναι οτι εφτιαξε το ποδι με το προβλημα και εχει χαλασει το αλλο..Στη φωτογραφια εχει γατζωθει το νυχακι του γι αυτο φαίνεται εστι!20210125_132402_copy_928x1650.jpg20210125_132401_copy_928x1650.jpg
 
@fortunatos Να εισαι καλαα!Η αληθεια ειναι οτι οταν με κοιταει ετσι τρελαίνομαι και το ζουλαω στα φιλια 😍

Το αλλο να δειτε ποσο μεγαλωσε!Και βγηκε και αρσενικο οπως ηθελαα απο το τεστ!Τωρα περιμενω το τεστ μου μικρου και του χιονουλη του εκανα ενα δευτερο να ειμαι σιγουρος! 😁20210125_101559_copy_928x1650.webp
 
Παιδια το μωρακι ειναι σε ευθυ δρομο!Ζητημα ημερων για να ειναι στα κανονικα του😍.Το εχω υπεραγαπησει και με εκανε να σκεφτω πολλα πραγματα!Δειτε το να το θαυμασετε:
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Πολύ καλή η πρόοδος Γιάννη. Το πέτυχες πάνω στην κρίσιμη φάση της ανάπτυξής του που του έδεσες σωστά τα πόδια. Αν το έπαιρνες τώρα για παράδειγμα θα ήταν μάλλον πολύ αργά για τέτοιον βαθμό βελτίωσης.
 
Μου το χαρισε ο εκτροφεας επειδη εχει splayed legs στο ενα ποδαρακι(αυτο χωρις το δαχτυλιδι) θα κανω τα παντα να προσπαθησω να το βοηθησω αλλα αν παθει τιποτα θα προσπαθησω να το ξεπερασω😔
Μπράβο σου Γιάννη. Ένα ακόμα που θα μπορούσες να κάνεις και να έχει δυνητικά πολύ καλά αποτελέσματα (υπό την έννοια της "μείωσης βλάβης") είναι να επικοινωνήσεις με τον εκτροφέα και να του στείλεις φωτογραφίες, ώστε να έχει το νου του και να ξέρει τι να κάνει και πως να αντιμετωπίσει ανάλογες καταστάσεις σε επόμενες γεννήσεις.
 
@Φοίβος Καταλαβα...Ατιμο το splayed legs🙂Ευχαριστω και για την βοηθεια σου, που με συμβουλες για το τι να κανω! 😁
@ianos Εχω μιλησει με τον εκτροφεα και δε το πιστευε!Του ειπα ειναι κατι απλο, απλως πρεπει να γινει ακομα πιο μικρο απο οταν το πηρα εγω.Ελπιζω φυσικα να μην συμβαινουν συχνα τετοια προβληματα! 😁
 
Back
Top