Γενικά Τα δυο νέα υπέροχα μωράκια lovebird

Αδερφέ καταρχάς μπράβο για την επιλογή που προσπαθείς να σώσεις το παπαγαλάκι! Εύχομαι τα καλύτερα! Να σου ζήσουν να τα χαίρεσαι!
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Μόλις διάβασα τη ανάρτησή σου Γιαννη! ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΠΡΑΒΟ για την επιμονή κι υπομονή σου, γιατί έδωσες στην ψυχουλα αυτή μια καλύτερη ζωή από αυτή που το περίμενε. Αν ειδα καλα στα σχόλια, εισαι και μικρος σε ηλικία, να'σαι καλα και μακαρι να υπήρχαν περισσότερα παιδιά της ηλικίας σου σαν και σένα. Και συγχαρητηρια στους γονείς σου, γιατι μεγαλώνουν ένα καλό παιδι.
Καλη συνεχεια σε σενα και τα lovebirds σου!
 
@Nikoletta Σε ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σου λογια!Ναι ειμαι μικρουλης ακομα (15) αλλα οσο μεγαλωνω θελω να κανω το σπιτι κιβωτο με ζωα...Αλλα δυστυχώς δε γινετε!Το πουλακι απλα ηταν καταδικασμενο και εννοειται του εδωσα την ευκαιρία να μη το φαει η μοίρα του!Να εισαι καλα και παλι! 😍
 
Εγώ πάντως, τον δείχνω στα "καλομαθημενα" παιδιά μου σαν παράδειγμα προς μίμηση. 😉 Άσε που περιμένουν όλο νέες φωτογραφιες και ειδικά τα νέα για τον "μαχητή". Και για να βγει και λίγο η μαμά από μέσα μου, μην αμελείς όμως τα μαθήματά σου. Φιλικά. 🥰
 
@fortunatos Χαχαχαχα ευχαριστω πολυ!Η αληθεια να λεγεται εχω διαβάσει αρκετα βιβλια με παπαγαλους και γενικα με πτηνα!Προσπαθω οσο μπορω τις γνωσεις μου οσες εχω,να τις βγαζω σε πραξεις! 😁

@marapo Το καθε παιδι εχει τα δικα του ενδιαφεροντα,εγω απο 6 χρονων ηξερα να ταιζω σπουργιτακια με συριγγα που επεφταν απο φωλιτσες και μετα ξανα στη φυση!Οσο για το τελευταιο διαβαζω και μπορω να πω αρκετα, αλλα λογο της τηλεκπαιδευσης επαναπαυομαι λιγο, αλλα νομιζω ειμαι καλος μαθητης σε γενικες γραμμες! Θα γινω ο Κτηνίατρος-Πτηνιατρος που θα κανει τα ζωακια σας,να ειναι παντα καλα.😍
Αυριο έρχονται φωτογραφιες...😎
 
Καλημερα!Εγω σας ειπα οτι ερχονται φωτογραφιες.😎Πλεον ειμαστε μια χαρα και πεταμε σε ολο το σπιτι! 😍 Και για να μη σας αφησω με τη περιεργεια,ετσι ξερα με δυο φωτογραφιες,δειτε και την παρελαση μας!😛

01-2464543.webp02-2464543.webp

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Είμαστε αγαπημένα αδερφάκια!🤣
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Back
Top