Γενικά Τα νεα μου gouldian

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Ariadnh
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Παιθαναν τα δυο απο τα τρια. Οι γονεις ειναι οι καλυτερη. Δεν αλλαζω γνωμη. Ταισμενα φουλ.

03 του μηνα γεννηθηκαν. Οι γονεις ειναι μια χαρα.
Αν ηταν ιος, ειναι πολυ "συντομο" να φυγουν και τα δυο μαζι... Το τριτο, ειναι καλα; Πως το βλεπεις; Οι γονεις ασχολουνται μαζι του; Ας περιμενουμε τους εμπειρους φιλους να πουν την γνωμη τους... Εκεινοι ξερουν παραπανω... Στεναχωρεθηκα... Ευχομαι ειλικρινα να πανε ολα καλα...
 
Ειναι ταισμενο. Το ταιζουν. Αλλα δεν ξερω αν ειναι καλα. Κι αυτα καλα ηταν.
 
Το πρωι μου φανηκε παγωμενο. Το επιασα στην παλαμι μου και το ζεστανα. Αλλαξα το υλικο που ειχε μεσα και εβαλα καθαρο. Αλλαξα τις ταιστρες και τις ποτηστρες. Φυσικα συνεχισα την αντιβιωση που αρχισα. Ειναι καλα, εχει φυσιολογικο χρωμα δερματος. Αν ηξερα τι εφταιγε θα μπορουσα να το προστατεψω περισσοτερο. Τωρα απλα κανω "πειραματα".
 
Το πρωι μου φανηκε παγωμενο. Το επιασα στην παλαμι μου και το ζεστανα. Αλλαξα το υλικο που ειχε μεσα και εβαλα καθαρο. Αλλαξα τις ταιστρες και τις ποτηστρες. Φυσικα συνεχισα την αντιβιωση που αρχισα. Ειναι καλα, εχει φυσιολογικο χρωμα δερματος. Αν ηξερα τι εφταιγε θα μπορουσα να το προστατεψω περισσοτερο. Τωρα απλα κανω "πειραματα".
Δεν ειναι πειραματα Αριαδνη μου, απλα κανεις οτι μπορεις γιατι νοιαζεσαι... Τουλαχιστον, εχε το νου σου και προσπαθησε να το κρατας ζεστο... Και ευχομαστε...
 
Καλημερα. Σημερα ηταν καλυτερος απο χθες. Δεν ηταν παγωμενος εννοω. Ειναι θετικο αυτο νομιζω. Θα συνεχισω την αντιβιωση ακομη 3 μερες. Δεν ξερω αν βοηθησε αλλα δεν θελω να ρισκαρω.

Θα βγαλω πιο μετα φωτογραφια του και μια φωτογραφια με τα αλλα δυο που μεγαλωσαν, εβγαλαν φτερα ασπρα και κρυβονται οταν ανοιγω την φωλια :D.
 
Ειναι δυο ζευγαρια. Το ενα εκανε 3 μικρα και πεθαναν τα δυο. Το αλλο εχει 2 μικρα. Αν δεις στο πρωτο θεμα εχω δυο φωτογραφιες. Στην μια ειναι δυο νεοσσοι. Στο αλλο 3 νεοσσοι.
 
Ειναι δυο ζευγαρια. Το ενα εκανε 3 μικρα και πεθαναν τα δυο. Το αλλο εχει 2 μικρα. Αν δεις στο πρωτο θεμα εχω δυο φωτογραφιες. Στην μια ειναι δυο νεοσσοι. Στο αλλο 3 νεοσσοι.
Οντως!
Οκ, δεν ειναι τιποτα, ηπια καφε και ενιωσα καλυτερα 😀!
Περιμενουμ φωτογραφιες :D
 
Καλημερα. Σημερα ηταν καλυτερος απο χθες. Δεν ηταν παγωμενος εννοω. Ειναι θετικο αυτο νομιζω. Θα συνεχισω την αντιβιωση ακομη 3 μερες. Δεν ξερω αν βοηθησε αλλα δεν θελω να ρισκαρω.

Θα βγαλω πιο μετα φωτογραφια του και μια φωτογραφια με τα αλλα δυο που μεγαλωσαν, εβγαλαν φτερα ασπρα και κρυβονται οταν ανοιγω την φωλια :D.
Ωραία, μια χαρά, ελπιδοφόρο νέο. Είναι ταισμένο;
 
Ναι ειναι. Δεν ειχα προβλημα σε αυτο. Αν δειτε τις φωτο των νεκρων ειναι ταισμενα. Δεν φταιει αυτο που πεθαναν.
 
Ρε παιδια προσπαθω να βαλω φωτογραφιες και δεν μπορω. Τις εκανα μικρες και παλι τιποτα. Σπασανε τα νευρα μου
 
Ρε παιδια προσπαθω να βαλω φωτογραφιες και δεν μπορω. Τις εκανα μικρες και παλι τιποτα. Σπασανε τα νευρα μου
Δεν τις στέλνεις στο [email protected] ; Μην χαλιεσαι για τέτοια θέματα. 😉
 
Back
Top