Τα σκυλάκια που ταΐζω

Μπράβο για την υιοθεσία Γιάννη. Αυτός είναι κουκλοκούταβος! Να προσέξεις να μην ξαναζευγαρώσει η μάνα του πριν προλάβετε να την στειρώσετε. Που θα ζει, μέσα ή έξω;
 
Ευχαριστώ παιδιά!
Στην αυλή θα ζει Ανέστη μαζί με τον άλλο μου σκύλο. Πήρα ήδη δεύτερο σκυλοσπιτο γιατί στο άλλο δεν χωράγανε και τα 2 και ας είναι μεγάλο.
 
CarduelisAthens έχεις δίκιο τερατάκι θα γίνει, αλλά έχω την εντύπωση από τα πόδια του οτι δε θα πάρει πολύ ύψος...
Γιάννη να τον χαίρεσαι! Πανέμομορφος κούταβος 😍
Βλέπω να έρχεται φωτογραφία που θα είναι αγκαλιά με την αδερφή σου...
Πολύ ωραίο και το όνομα της μαμάς!
 
Τι όμορφος!15gwiae.webp 😍
IMG_20200110_145648-600x800 (1).webp
Με πονηρά ματάκια, μουσούδα για ''τσίμπημα'' και κάτι... Πατουσάρες! 🤪

Να είναι γερός, να περάσει καλά εκεί που θα πάει και να χαίρεστε την Ίρμα Γιάννη!👍
 
Παιδιά τον έδωσα σήμερα το "μικρούλη". Τι να σας πω έχουμε σταναχωρηθει όλοι πάρα πολύ. Μέχρι και η αδελφή μου που τα σιχαίνεται όλα τα ζώα, πρώτη φορά στεναχωρηθηκε τόσο. Θα μου λείψει γιατί κακά τα ψέμματα το είχα 2 μήνες ακριβώς. Εγώ το μεγάλωσα. Τι παιχνίδια και γέλια έχουμε κάνει... ήταν σκέτη αφασία. Έδινε μια χαρούμενη νότα στο σπίτι, και τώρα πάει...
Τέλος πάντων, εκεί που πήγε καλά θα περάσει. Δεν θα λείψει καθόλου όμως στα παπούτσια μας, στις παντόφλες, στα πατάκια και γενικά σε ότι μπορούσε να σηκώσει 😅
Το είχαμε συνηθίσει όλοι μας, μέχρι και ο σκύλος μου άρχιζε να παίζει μαζί του τελευταία. Ενώ στην αρχή του γρύλιζε και τον απέφευγε (ζήλευε ο καημένος)
Σήμερα έγινε 2 μηνών ακριβώς. Στην φώτο είναι 2 ημερών

IMG_20191204_115126-600x800.jpg
 
Καλή τύχη να έχει Γιάννη. Την στείρωση της μαμάς του την έχετε στο πρόγραμμα;
Ευχαριστώ Ανέστη! Ναι στο πρόγραμμα είναι γιατί δεν θέλουμε να ξανά περάσουμε πάλι τέτοια αποχώρηση 🙂
 
Back
Top