Γενικά Τι να κάνω με τον επισκέπτη που μπήκε απ' το παράθυρο;

Κατάσταση
Κλειστό.
Αν δεν σου αρέσει στο καλό ωρα για υπνο. Δεν τρολλαρω .
 
Δεν ξέρω ποιός από τους δυό μας θα πάει...Φαίνεται ότι σου αρέσει να προκαλείς, αλλά λάθος χώρο βρήκες... Μπάμπη!
 
Δεν ξέρω ποιός από τους δυό μας θα πάει...Φαίνεται ότι σου αρέσει να προκαλείς, αλλά λάθος χώρο βρήκες... Μπάμπη!
Νίκο πας καλά ποιος νομίζεις οτι είσαι ο εραστής του φόρουμ?
Πιον προκάλεσα εσένα; και γιατί δηλαδή ! Μου απαντάς σου απαντάω πίσω πάντα απο την ανωνυμία του διαδικτύου γιατί απο κοντα
Δεν θα μίλαγες έτσι.
 
Φίλε ασυναίσθητα η ηθελημένα προκαλείς... Να είσαι σίγουρος ότι από κοντά θα σου μιλούσα χωρίς το φιλτράρισμα που εδώ είμαι υποχρεωμένος να κάνω... Το να βάζεις κάθε απάντηση σαν best answer, σημαίνει ότι απλά παίζεις για να μην πω ότι απαξιείς όσους απάντησαν...όλοι εδώ, ο καθένας με τον τρόπο του, προσπάθησε να απαντήσει στο νήμα που άνοιξες, ενώ εσύ αντίθετα έχει προκαλέσει έριδες πολλάκις... Θα σε παρακαλούσα να σταματήσεις εδώ !
 
Νομίζω πως αναπτύχθηκαν όλες οι απόψεις και οι θεωρίες.
Η τροφή για την καλλιέργεια της σκέψης έχει δοθεί και είμαι σίγουρος πως όλα θα περάσαν ή θα περάσουν από τη κριτική και τη σκέψη του καθένα μας, όπως και του Μπάμπη. Οι αποφάσεις αφορούν πλέον τον ίδιο, όπως και οι ενέργειες. Δεν υπάρχει λόγος συνέχισης αυτού του θέματος και προτείνω να κλείσει. Εγώ δεν έχω να προσφέρω πλέον σε αυτή τη συζήτηση...
Το παλικάρι έχει στη διάθεσή του αυτό το κλουβί, αυτό το χώρο και αυτό το καναρίνι και μ΄αυτά θα πορευτεί.
Προσωπικά θέλω και πιστεύω και οι υπόλοιποι να ευχηθούμε στο Μπάμπη και το καναρίνι του καλές και μελωδικές συντροφιές.
 
Κατάσταση
Κλειστό.
Back
Top