Αναπαραγωγή Τι ωρα θα βγουν οι νεοσσοι;

έβαλα την μπανιέρα όπως είπε ο Μιχάλης και περιμένω τα αποτελέσματα!
 

Συνημμένα

  • rsz_1rsz_120150608_090051.webp
    rsz_1rsz_120150608_090051.webp
    30,6 KB · Προβολές: 75
  • rsz_1rsz_120150608_090058.webp
    rsz_1rsz_120150608_090058.webp
    31,2 KB · Προβολές: 65
σωστά κύριε γιαννη εκεί το κλουβί το έβαλα για να βγάλω τις φωτογραφίες! Έβαλα την μπανιέρα όπως είδατε και περιμένω έκανε μπάνιο 2 φορές μέχρι τώρα
 
σωστά κύριε γιαννη εκεί το κλουβί το έβαλα για να βγάλω τις φωτογραφίες! Έβαλα την μπανιέρα όπως είδατε και περιμένω έκανε μπάνιο 2 φορές μέχρι τώρα
Την μπανιέρα ο Μιχάλης (υποθέτω) πως είπε να τη βάλεις περισσότερο για την αύξηση της υγρασίας στο χώρο... αλλά και το μπανάκι καλοδεχούμενο.. αρκεί να μην παραγίνει.
 
κ γιαννη εγω ειχα βαλει το κλουβι εξω σε υψος 3 μετρων αυτο π ειδα ειναι οτι τα πουλια ηταν πλ αγρια και επιθετηκα. Μολις το εβαλα για να το καθαρισω μεσα στο σπιτι στο πατωμα εκει επεσε το πρωτο βατεμα και το αποτελεσμα αυτου να εχω μωρα αυτην την στιγμη στο σαλονι του σπιτιου μου στο πατωμα... Τι να πω τα πουλια μας επιλεγουν οχι εμεις..λευτερη αμα θες την γνωμη που κανε μια ωοσκοπιση με ενα φακο τυπου led ..
 
Λευτέρη δεν μετακινούμε το κλουβί από τη στιγμή που έχει ξεκινήσει η αναπαραγωγή! Και ειδικά όταν έχουμε αυγά! Μέγα λάθος! Ούτε για φώτο ούτε για τίποτα!
 
Λευτέρη δεν μετακινούμε το κλουβί από τη στιγμή που έχει ξεκινήσει η αναπαραγωγή! Και ειδικά όταν έχουμε αυγά! Μέγα λάθος! Ούτε για φώτο ούτε για τίποτα!
Συμφωνώ απόλυτα με την Αλίκη. Έχεις καιρό για φωτο!
 
Μπας και είναι άσπορα; Τα πουλιά αυτά πρώτη γέννα;
για αυτο του ειπα να κανει μια ωοσκοπιση να του λυθουν οι απορειες για εναν αρχαριο σε αυτο το σταδιο ειναι πλ ευκολο δν χρειαζεται καν να τα μετακινησει απο την φωλια
 
Λευτέρη περίμενε μέχρι και αύριο και βάλε το κλουβί εκεί που ήταν. 14 μέρες περίμενες στις 2 θα κολλήσεις τώρα;
 
οκ έγινε

παιδιά έκανα ωτοσκόπηση δεν θα το πιστέψετε είναι όλα ενσπορα ναιιι
 
Back
Top