Γενικά Τούκη ο Αλεξανδρινός μου

χαχα εννοειται! Σημερα εφερε η γατα του οικοπεδου τα 2 μικρα της πρωτη φορα (δεν τοχαμε παρει χαμπαρι) και ειναι στην τσιτα γιατι εχει αλλες 2 και θελουνε να φανε το φαι της και εχουμε φωνες κ γλεντια! Βγηκε κ ο Τουκη να δει τι συμβαινει!
 
Σημερα το μεσημερι ειπε πρωτη φορα χ 2 φορες την λεξη "Αγαπη" και εκανε την σειρηνα του συναγερμου οταν κτυπαει! Οταν ακουσα την σειρηνα λεω πλακα μου κανει τωρα, δεν το πιστευα! Το απογευμα λεω στην Mαρια, αυριο ετοιμασου θα στο πει και σενα! Η πλακα ειναι οτι προηγουμενως του ειχα δωσει 4-5 σπορακια ροδι και μετα αρχισε την παρλα!
 
Κουκλος κουκλος χιχιχιχιχι ποσο θα θελα κ εγω να κοιταει ετσι απο το τζαμι☹εγω φοβαμαι γιατι μου εχει σκασει μια φορα πανω κ απο τοτε ολα κλειστα😳
 
Εχεις αλλα εξτρα εσυ με τον πεπερονι
Το απογευμα αργα τον σκεπασαμε και φυγαμε βολτα, οταν γυρισαμε εκατσα να φαω! Κρατς κρουτς ο Τουκη στο κλουβι,ξαφνου ενα κεφαλι ξεπροβαλει απο κατω! Με ακουγε που ετρωγα κ δεν αντεξε:D
IMG_20161008_211004-1024x575.webp
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Ετσι για να περνάει η ωρα 🙄νεο βιντεακι με το ''Αγαπη '':D
 
Εγω ηθελα και λιγο πεπερονι στον χαρακτηρα του!

Γεια σου ρε Τούκη είσαι και ο πρώτος!
Είναι τρομερός, είναι γλύκας!:D
Σου παίρνουν το μυαλό τα άτιμα! 🙄:D:)
Οι παπαγαλοι σε περιμενουν :D

Το ακούσαμε και το αγάπη :)
Δεν θέλω να σε πικράνω, μάλλον φωνάζει την Μαρία :D
χαχα λες; Παντως χθες το βραδυ τον ειχα σκεπασει και σερφαρα στο λαπτοπ και ξαφνικά σκαει το κεφαλακι του απο κατω οπως στην φωτο ποιο πανω και λεει ''Τουκη μου '' του μιλησα αρκετα αλλα δεν ξαναπε τιποτα! Μπορει να εψαχνε την Μαρια να με ειδε και να ξενερωσε :D👎
 
Εγω ηθελα και λιγο πεπερονι στον χαρακτηρα του!


Οι παπαγαλοι σε περιμενουν :D
χαχα μην τα θες και ολααα😛
Τώρα αυτό είναι μεγάλη κουβέντα και ασε μην σου χαλάσω το θέμα. 😉
Κάθε παπαγάλος έχει την χάρη του και αυτό που με κέρδισε στα παρροτλετ είναι γτ είναι χαδιαρικα.🙄
 
Τάκη μου συγνωμη αλλά θέλω να κάνω δημόσια μια ερώτηση και θα το κάνω.😛
Βρε παιδιά, μπορούν όλοι οι παπαγάλοι να μιλήσουν;
Προχθές πήγα σε ένα πετ σοπ και ειχε διάφορους πανέμορφους παπαγάλους και σε ένα κλουβί είχε δυο ροζελες μαζί που σίγουρα θα ήταν ζευγάρι έτσι;
Και εγώ καθόμουν εκεί και θαυμαζα όλα τα πουλιά και κυρίως ξετρελαθηκα με κατι goulntian που είχε τα οποία η τιμή τους ηταν ακριβή και δεν το ήξερα και τέλος πάντων εκεί που κοιτούσα τα πουλιά ακούω στα ξαφνικά ένα ψιτ ψιτ γυρνάω κοιτάω γύρω γύρω κάνεις μετά απο λίγο ακούω ξανά ψιτ ψιτ βρε ξανά γυρνάω τίποτα δεν υπήρχε κανείς. Τα'χασα καλεεε. Ε που λέτε παίρναει κανα πεντάλεπτο ακούω πάλι ψιτ ψιτ και τι να δω; Την μια ροζελα να σκιβει να με κοιτάει και να κάνει ψιτ ψιτ. Σας λέω κάγκελο έμεινα. Μου φάνηκε εντελώς απίστευτο. Και τώρα αυτό προφανώς θα ήταν εκπαιδευμένο;:)
 
Back
Top