Γενικά Τούκη ο Αλεξανδρινός μου

Η Μαρια τοχει παρει το μηνυμα! 👍Μαστροχαλαστης = μαστορας στο χαλασμα= φιλος με τον ελευθερο επαγγελματια = αυτο ειναι που λενε Αναπτυξη! 🙄 Οσο ποιο πολλοι Τουκηδες τοσο ποιο πολλα επαγγελματα θα δουλευουν! Οποτε στην περιπτωση σου εμεις χαλαμε τα παλια η καινουργια υδραυλικα και εσυ πληρωνεις τα υπολοιπα εξοδα!:D👍
 
μπραβο στον τουκη, του δινω τα θερμα μου συγχαρητηρια. τα ιδια κανει και ο γωγος μου, το ζακο μου, ο οποιος λατρευη τις καταστροφες. ειναι τα μονα πλασματα που με κανουν να σκευτομε ποσο υπεροχη και ευριματικη ειναι η αταξια. απεναντιας η τουφα μου, σενεγαλης, ειναι κυρια. μπραβο τουκι σπαστα ολα.
 
IMG_20160924_105928-640x359.webp Λοιπον εχουμε εξελιξεις στο θεμα ομιλιας του Τουκη! Απο προχθες ελεγε καθαρα την λεξη "Τουκη" και απο χθες προσθεσε και την λεξη "Μου" δηλαδη "Τουκη μου" οπως τον φωναζει δηλαδη η Μαρια! Σημερα το πρωι τον ακουσα να το λεει καθοτι τα πρωινα ειμαι δουλεια! Εχει πολυ πλακα, εκει που βγαζει κραυγες πεταει και το Τουκη μου! Καλα παμε για 8.5 μηνων!👍rolleyes::D😎:)
 
Τι υπεροχα νεα ειναι αυτααα!
Οταν μπορεσεις θελουμε και βιντεο καποια στιγμη.
Φατναζομαι ευτυχια :D
 
View attachment 45058 Λοιπον εχουμε εξελιξεις στο θεμα ομιλιας του Τουκη! Απο προχθες ελεγε καθαρα την λεξη "Τουκη" και απο χθες προσθεσε και την λεξη "Μου" δηλαδη "Τουκη μου" οπως τον φωναζει δηλαδη η Μαρια! Σημερα το πρωι τον ακουσα να το λεει καθοτι τα πρωινα ειμαι δουλεια! Εχει πολυ πλακα, εκει που βγαζει κραυγες πεταει και το Τουκη μου! Καλα παμε για 8.5 μηνων!👍rolleyes::D😎:)
μπραβο παιδια. Πολη χαρουμενος ο τουκη με τα μεζεδακια του. σιγα σιγα θα πει και αλλες λεξεις.
 
Τι ωραία νέα είναι αυτά; Μπράβο!
Είδες οι παπαγάλοι μιμούνται πιο εύκολα τις γυναικείες φωνές. Μαρία επί του καθήκοντος :)
 
Να και ενα βιντεακι του... Πολυλογα μας!
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Να και ενα βιντεακι του... Πολυλογα μας!
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Πολυ ωρεος ο μικρουλης! :D
 
Back
Top