Γενικά Τούκη ο Αλεξανδρινός μου

Πωπω το μωρο σας εχει μεγαλωσει και καθε φορα ειναι ολο και πιο ομορφος.
Στην δευτερη ειναι για τρελα χαδια!
Στην πρωτη οπως ειπε η @Sissy ειναι σαν να τρεχει σε διαδρομο 😀.
 
χαχα Μαρια μονο εσυ τα βλεπεις αυτα! Ακτινογραφια κανονικη στην φωτο! Εχω πει οτι αν τυχον βγει οταν λειπουμε, λογω ξεχασμενου συρτη, το σπιτι θα γινει λαμπογυαλο!
 
Κλαδι απο Λευλαντ βαζουμε; Οταν ειναι χλωρα εχουν ρετσινι αλλα τωρα ειναι 2 μηνες στον ηλιο και νομιζω ειναι οκ
 
υπερωχος ο παπαγαλος σου. μικρος ηληκιακα, και συγουρα ετοιμος για πολλες αναζητησεις. με το περασμα του χρονου θα αλλαξη η δραστηριοτητα του σε θεματα που ισως λιγο σας ενοχλουν. ειναι ακομα μωρο και συμπεριφερετε ως μωρο. Θελει ασχολια, και αγαπη. Θα το καταλαβη, θα το εκμεταλευτη, σε θεματα κυριως λυχουδιας, αλλα θα σας διξει και την αγαπη του. Οταν εχετε χρονο, εξικοιωστε τον με καποιο κλουβι μεταφορας. σιγα σιγα και με απολιτη ηρεμια. Προτεινω κλουβι μεταφορας γατας πλαστικο. μια ξυλινη πατιθρα μεσα, και λιχουδια που του αρεσει. σιγα σιγα θα μπει μεσα, και στο τελος θα περιμενη εκει. αυτο το γραφω για να τον περνετε μαζι σας οταν οι αποστασεις το επιτρεπουν. ασχοληθητε μαζι του, και συγουρα θα αποκτησετε ωραιες εμπειρειες.
 
υπερωχος ο παπαγαλος σου. μικρος ηληκιακα, και συγουρα ετοιμος για πολλες αναζητησεις. με το περασμα του χρονου θα αλλαξη η δραστηριοτητα του σε θεματα που ισως λιγο σας ενοχλουν. ειναι ακομα μωρο και συμπεριφερετε ως μωρο. Θελει ασχολια, και αγαπη. Θα το καταλαβη, θα το εκμεταλευτη, σε θεματα κυριως λυχουδιας, αλλα θα σας διξει και την αγαπη του. Οταν εχετε χρονο, εξικοιωστε τον με καποιο κλουβι μεταφορας. σιγα σιγα και με απολιτη ηρεμια. Προτεινω κλουβι μεταφορας γατας πλαστικο. μια ξυλινη πατιθρα μεσα, και λιχουδια που του αρεσει. σιγα σιγα θα μπει μεσα, και στο τελος θα περιμενη εκει. αυτο το γραφω για να τον περνετε μαζι σας οταν οι αποστασεις το επιτρεπουν. ασχοληθητε μαζι του, και συγουρα θα αποκτησετε ωραιες εμπειρειες.
Πολυτιμες οι συμβουλες σου! Ευχαριστω!

Τι γκυκουλης που ειναι τον αγαπω🙂
Και εγω τον πεππερονι κανελονι!:D
 
Θα μου τον ημερεψει η Ελενη pepper 😀 θα του βγαλει την φορμα και θα τον κανει τρεντυ! Τωρα ειναι παιδι της εργατιας, κατσαβιδακιας μαστροχαλαστης οπως ειπες!
 
Back
Top