Ασθένειες Το αρσενικό μου ζεμπράκι μάλλον έσπασε το πόδι του

Βαλε και καμια φωτογραφια στα θεματα που ανοιγεις. Μια εικονα ειναι καλυτερη απο την περιγραφη. Και μην μου πεις την ατακα "ειναι σπασμενο το tablet". Αν πραγματικα θες βοηθεια απο φορουμ βρισκεις τροπο να βαλεις φωτογραφια.
 
Μολυβόνερο δεν λέμε την βρασμένη στάχτη ή όχι;
 
Μολυβόνερο δεν λέμε την βρασμένη στάχτη ή όχι;
Αλισίβα, την βάζουμε πχ και στα μελομακάρονα, δεν νομίζω πως υπάρχει σχέση μεταξύ τους...
Το μολυβόνερο-αλουμινόνερο είναι αυστηρά για εξωτερική χρήση.
 
Ηταν στο μπουτι. Το σπρει βοηθαει στον πονο και στο να το κραταει καπος. Δεν ηθελε λεφτα αλλα παλι με το ζορι του δωσαμε 5€. Επεισης αριανδη οντος ηταν χαλασμενο το ταμπλετ και τωρα ειναι αθηνα αλλα δεν μπορουμε να το παρουμε ειχε χαλασει εκει που ειναι ο φορτιστης και ειχε παει στην εταιρια για φτιαξιμο. Τι αλλο να πω!;
 
. Επεισης αριανδη οντος ηταν χαλασμενο το ταμπλετ και τωρα ειναι αθηνα αλλα δεν μπορουμε να το παρουμε ειχε χαλασει εκει που ειναι ο φορτιστης και ειχε παει στην εταιρια για φτιαξιμο. Τι αλλο να πω!;

Δεν χρειάζεται να απολογείσαι, μια φωτογραφία θα μας βοηθούσε να σε βοηθήσουμε, αλλά αφού το είδε γιατρός όλα οκ. Μακάρι το πουλάκι να γίνει γρήγορα καλά και να αποκατασταθεί το πρόβλημα.:)
 
Back
Top