Ασθένειες Το καναρίνι μου δεν κελαηδαει

Έχω πάει δυο τρεις φορές ναι.Αρκετά καλή και φθηνή με βάση αυτά που έχω ακούσει. Πάνω απ'όλα όμως είναι άνθρωπος και αν της πεις επείγον θα έρθει. Ελπίζω να γιατρευτεί το πουλάκι.
 
Κοιτά του βρήκε μύκητες όπως έγραψα κ πιο πάνω Τ δώσε φάρμακα κ από αύριο αντιβίωση.. Μας έδωσε διατροφή μας είπε ότι θα δείξει αν ζήσει κ ότι έπρεπε να πάμε νωρίτερα.. Ελπίζω να πάνε όλα καλα

Λογικά από αυτό όπως Τ πες.. Τ θέμα είναι ότι έχασα δέκα χρόνια από τη ζωή μ.. Ας μη χάσω κ αυτό..ήδη είναι καλύτερα κ πίνει νερό π είναι κ Τ φάρμακο.. Ελπίζω σ ένα μήνα να είναι όλα περαστικά
 
Από χίλια δυο μπορεί να έπιασε μύκητες παιδιά. Δεν φταίει ότι αλλάχθηκε η τροφή. Μπορεί η παλιά τροφή να προκάλεσε τους μύκητες που ήτανε και χύμα.Αφού εντοπίστηκε το κακό ας ελπίσουμε να το βοηθήσουνε τα φάρμακα.
 
Προς το παρόν είναι στο σαλόνι μπροστά στη τζαμαρία..σήμερα έφαγε αρκετά ήπιε νερό με το φάρμακο μέχρι και μπάνιο έκανε! Ειναι κ αυτό μια βελτίωση.. Αλλά ήταν η πρώτη μέρα..συνεχιζουμε
 
μέχρι και μπάνιο έκανε!
Νίκο μου μην του βάζετε μπάνιο τώρα που πρέπει να πίνει νερό από την ποτιστρα. Έστω και λίγο να πιει δεν το θέλουμε. Όσο νερό χρειάζεται πρέπει να το πίνει απ την ποτιστρα που έχει και το φάρμακο! 😉 φυσικά το ότι είναι ευδιαθετος και ζωηρός είναι πολύ καλά δείγματα!
 
Μα δεν του βάλαμε νερό ούτε μπανιέρα! Απο την ποτίστρα έκανε.. Μιλήσαμε κ με τη γιατρό.. Είναι καλό π είναι συνέχεια στη τροφή κ τρώει.. Του λέμε και καμία καλή κουβέντα που κ που
 
Ναι και ελπίζω κάθε μέρα και καλύτερα! Ενα άγχος μας έφυγε.. Και επίσης προσπάθησε και ανέβηκε στα κλαδάκια του..υπνηλία Δν τον έπιασε αλλά φαίνεται ότι πονάει ακόμα..όλη την ώρα στην τροφή όπως είπα.. Τον αγαπάμε πολύ..
 
Ακόμα ένα καλό νέο.. Πιο ζωηρός.. Κ εκεί π είναι μπροστά στην τζαμαρία τον τραβήξαμε πιο δεξιά να τον πιάνει λίγο κ ο ήλιος.. Και κελάηδησε! Ετρεξα στο σαλόνι αμέσως.. Είχε δεκαπέντε μέρες να κελαηδησει.. Μέρα με τη μέρα καλύτερα.. Είναι δυνατός ο άτιμος
 
Back
Top