Ασθένειες Το καναρίνι μου μάλλον είναι άρρωστο. Τι έχει;

Εγγραφή
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
189
Πόλη
Λευκάδα
Γεια σας ηθελα να ρωτησω μιας και εισαστε πιο εμπειροι απο μενα θα ηθελα να ρωτησω κατι... Τωρα τελευταια βλεπω το πουλακι μου να κοιμαται να μην κανει τιποτα σταματησε το τραγουδι ολο φουσκομενο και το μονο που κανει ειναι να τρωει λιγο να πινει και να κουναει λιγο τα φτερακια του... Τι ειναι;
 
Γιάννη μου μην περιμένεις από κάποιο μέλος να σου πει τι έχει το καναρίνι σου με αυτή την γραπτή περιγραφή και χωρίς καμία (έστω) φωτογραφία. Αυτά τα συμπτώματα που μας περιγράφεις τα έχουν ΟΛΑ τα άρρωστα πουλιά. Μπορεί να έχει το οτιδήποτε. Δυστυχώς. Γι αυτό τώρα κιόλας βρες τον πιο κοντινό πτηνίατρο απ ο σπίτι σου και πήγαινε τον μικρό σήμερα κιόλας! Μην το καθυστερείς άλλο γιατί ο χρόνος στην προκειμένη περίπτωση είναι πολύτιμος!
Εδώ η λίστα: https://community.petbirds.gr/threads/Πτηνίατροι-Ειδικευμένοι-στα-Πτηνά-Κτηνίατροι.1091/

Ελπίζω να προλαβεις!
 
Γιάννη το καναρινακι σου σίγουρα με τα όσα περιγράφεις είναι άρρωστο. Ελπίζω να ακολουθήσεις τη συμβουλή της @alicedros και να το δει άμεσα γιατρός. Ενημέρωσε μας αν θέλεις για την εξέλιξη. Περαστικά του.
 
Back
Top