Ασθένειες Το μπάτζι μου έπεσε ξαφνικά κάτω

Έκαναν ακτινογραφία? Πώς κουνάει την ουρά του πάνω κάτω με σπασμένη σπονδυλική στήλη?
Θα σταλεί ούτως η άλλως η ακτινογραφία Κομοτηνή
 
@Mariannatsak Διευκρίνισέ μου σε παρακαλώ κάτι γιατί δεν μπορώ να καταλάβω πως έγινε το περιστατικό. Όταν λες έτρωγε λαχανικά από το μπωλ, που ήταν τοποθετημένο και από πόσο ύψος έπεσε; Επίσης έχασε την ισορροπία του ή έχασε τις αισθήσεις του-λιποθύμησε;
 
Είχε μπει ολόκληρη στο μπολάκι πάνω στην μανία της να φάει και ο μικρούλης ο κρις βρήκε να παίξει με το πιάτο και την έριξε κάτω
 
Έπεσε από μεγάλο ύψος; Μου κάνει εντύπωση γιατί αν οποιοδήποτε πτηνό βρεθεί στο κενό από ένστικτο πεταρίζει.
Ναι γαμωτο ίσως ήταν να γίνει είχε μπει όλη μέσα στα λαχανικά καο μάλλον δεν πρόλαβε να αντιδράσει. Είμαι χάλια χθες το μεσημέρι ήταν μια χαρά και το απόγευμα έγινε αυτό
 
Εύχομαι περαστικά
Θα σταλεί ούτως η άλλως η ακτινογραφία Κομοτηνή
Γιατί θα σταλεί η ακτινογραφία στην Κομοτηνή (στο Περιστέρι δεν είσαι; 🙄συγνώμη αλλά δεν καταλαβαίνω τι εννοείς)
 
Σας είπαν αν και τι μπορεί να γίνει; Εννοώ θεραπευτικά...
Θα τα μάθουμε όλα αύριο π θα την πάρω
[automerge]1618272774[/automerge]
Εύχομαι περαστικά

Γιατί θα σταλεί η ακτινογραφία στην Κομοτηνή (στο Περιστέρι δεν είσαι; 🙄συγνώμη αλλά δεν καταλαβαίνω τι εννοείς)
Γιατί θέλω και μια 2 η γνωμη έχει προβλημα στην σπονδυλική στήλη αλλά τα πόδια της όταν τα πιάναμε τα μάζευε
 
Είχε μπει ολόκληρη στο μπολάκι πάνω στην μανία της να φάει και ο μικρούλης ο κρις βρήκε να παίξει με το πιάτο και την έριξε κάτω
Λυπάμαι αυτό που συνέβη.

Να ρωτήσω κάτι όμως γιατί δεν έχω καταλάβει ακριβώς. Ποιος είναι ο μικρούλης ο Κρις;
 

Συνημμένα

  • 1A8F8ACA-AD76-41B6-BC1B-80DA28DC5E54.webp
    1A8F8ACA-AD76-41B6-BC1B-80DA28DC5E54.webp
    37,5 KB · Προβολές: 24
(Το κλουβί φαίνεται να μην έχει σχάρα και ύποστρωμα. Καλό θα ήταν να βάλετε και σχάρα -για να μην έρχεται σε επαφή με τις κουτσουλιες του- και υπόστρωμα -έτσι ώστε να αποροφούνται οι κουτσουλιες και να μην αναπτύσονται τόσο εύκολα βακτήρια-😊) και πάλι περαστικά στην Εύα! 🥰
 
(Το κλουβί φαίνεται να μην έχει σχάρα και ύποστρωμα. Καλό θα ήταν να βάλετε και σχάρα -για να μην έρχεται σε επαφή με τις κουτσουλιες του- και υπόστρωμα -έτσι ώστε να αποροφούνται οι κουτσουλιες και να μην αναπτύσονται τόσο εύκολα βακτήρια-😊) και πάλι περαστικά στην Εύα! 🥰
Δεν ξέρω πραγματικά μόλις την πήραμε η ίδια σέρνεται να περπατήσει. Έχει σπάσει σε ένα σημείο η σπονδυλική της στήλη
 
  • Like
Αντιδράσεις: jk1980
Back
Top