Ασθένειες Το μπάτζι μου έπεσε ξαφνικά κάτω

Πέθανε στο σπίτι
[automerge]1618312904[/automerge]
Πέθανε στο σπίτι
Θέλω να την στείλω για νεκροτομή δεν ξέρω πράγματικα. Έχω παρά πολλά νεύρα κ σ μιλάνε άσχημα και με το που φτάσαμε σπίτι πέθανε
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πέθανε στο σπίτι
Λυπάμαι πολύ Μαριάννα.

Θέλω να την στείλω για νεκροτομή
Δεν χρειάζεται να μπεις στη διαδικασία. Υπάρχει η ακτινογραφία και η εξέλιξη ήταν μάλλον αναμενόμενη.

Πριν φύγεις από το ιατρείο, τι σου πρότειναν; Απλά πάρτο και φύγε;

κ σ μιλάνε άσχημα
Ποιος σου μιλάει άσχημα;
 
Λυπάμαι πολύ Μαριάννα.


Δεν χρειάζεται να μπεις στη διαδικασία. Υπάρχει η ακτινογραφία και η εξέλιξη ήταν μάλλον αναμενόμενη.

Πριν φύγεις από το ιατρείο, τι σου πρότειναν; Απλά πάρτο και φύγε;


Ποιος σου μιλάει άσχημα;
Στην γραμματεία πήγα πρωί το μπατζι κ πήρα 2 φορές τηλ ποτέ θα την εξετάσει ο γιατρός κ αν είναι καλά κ μ λένε κάντε υπομονή. Απόγευμα μ είπαν ελάτε να την πάρετε έχει όρεξη τρώει κρίμα είναι να το πάμε για ευθανασία
 
λυπαμαι πολυ 😢


δε θελω να γινω αδιακρητη και αν δε θες δεν απαντας στην ερωτηση, αλλα, τωρα τι εχεις σκοπο να κανεις;
Η Εύα θα πάει για νεκροψία . Έχω αλλά 3 μπατζι π θέλω να ασχοληθώ καο το ένα την ψάχνει
[automerge]1618334959[/automerge]
Σου εδωσαν γραπτη διαγνωση αυτοι που διεγνωσαν σπασιμο?
Όχι
 
Βρε παιδια πατε στο γιατρο και πληρωνετε ενα σκασμο χρηματα,είναι δυνατον να μην απαιτείτε γραπτή διαγνωση?
Δεν περίμενα ότι θα πεθάνει για Αυτό. Αφήστε με το που με είδε η Γκρει έδωσε το παπαγαλάκι μ στην βοηθό της και μ το έφερε
 
@Mariannatsak

Το αν θα πεθαινε ή όχι δεν παιζει ρόλο.
Ακριβως το γεγονός οτι συμφωνα με την περιγραφη σου δεν εξυπηρετηθηκες σωστα επρεπε να παρεις γραπτη διαγνωση.
 
Back
Top