Ασθένειες Το μπάτζι μου έπεσε ξαφνικά κάτω

@Mariannatsak

Το αν θα πεθαινε ή όχι δεν παιζει ρόλο.
Ακριβως το γεγονός οτι συμφωνα με την περιγραφη σου δεν εξυπηρετηθηκες σωστα επρεπε να παρεις γραπτη διαγνωση.
Πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω τώρα δεν γίνετε τέτοιοι δολοφόνοι ζώων να κυκλοφορούν ελεύθεροι
 
Λυπάμαι πολύ που δεν τα κατάφερε τελικά...
Σε νιώθω πολύ!
Με τον καιρό σιγά σιγά θα το ξεπεράσεις...
Πάλι καλά που έχεις και τα υπόλοιπα πουλάκια για να ξεχνιέσαι... 🙂
Ναι γαμωτο αλλά η Εύα ήταν εγωίστρια γκρινιάρα
[automerge]1618402804[/automerge]
Μαριαννα Θα το ξεπεράσεις σιγά σιγά. Με τον καιρό.
Έχω ένα βίντεο λίγες ώρες πριν πάθει το ατύχημα δεν θέλω από την μια να το διαγράφω από την άλλη στεναχωριέμαι
 
Κομοτηνή 25 ευρώ
Έστειλες το νεκρό πουλί με το ΚΤΕΛ?

Animal medical Center
Για ποιον λόγο τους λες δολοφόνους ζώων? Καταλαβαίνω τη στεναχώρια σου αλλά το πουλάκι έδειχνε απο πριν το πας εκεί προς τα που πήγαινε. Έκτός κι αν έγινε και κάτι άλλο που δεν μας είπες.
 
Έστειλες το νεκρό πουλί με το ΚΤΕΛ?


Για ποιον λόγο τους λες δολοφόνους ζώων? Καταλαβαίνω τη στεναχώρια σου αλλά το πουλάκι έδειχνε απο πριν το πας εκεί προς τα που πήγαινε. Έκτός κι αν έγινε και κάτι άλλο που δεν μας είπες.
1 Με νευρίασε π μ παρουσιάστηκε η νοσηλευτρια κ μ το έπαιξε κτηνίατρος
2 μ λένε το ζωάκι δεν του κάνουμε ευθανασία γιατί δείχνει ότι θέλει να ζήσει κ πέθανε σπίτι .
 
Σου εδωσαν γραπτη διαγνωση αυτοι που διεγνωσαν σπασιμο?
. συμφωνα με την περιγραφη σου δεν εξυπηρετηθηκες σωστα επρεπε να παρεις γραπτη διαγνωση.
Αντώνη, από την (δυστυχώς μεγάλη) εμπειρία μου, γραπτή διάγνωση δεν δίνει κανείς.(εδώ με δυσκολία δίνεται σε περιπτώσεις που αφορούν ανθρώπους και δεν εννοώ πόρισμα ακτινογραφίας, κάτι που κτηνίατρος ούτως ή άλλως δεν θα υπέγραφε).
Κι εγώ (σε κάποια περίπτωση) που απαίτησα έντονα γραπτή διάγνωση (στο συγκεκριμένο ιατρείο), μου έγραψαν κάτι αοριστολογίες που ουσιαστικά μόνο διάγνωση δεν ήταν.
 
@Sissy

Κακως συμβαινει ομως αυτο Σισσυ,τουλαχιστον η ακτινογραφια θα επρεπε να συνοδευεται απο τα ευρήματα.
Γιατι με αυτο τον τροπο ο γιατρος εχει παντα την επιλογη να ανασκευασει οτι εχει ειπωθει.
 
@Sissy

Κακως συμβαινει ομως αυτο Σισσυ,τουλαχιστον η ακτινογραφια θα επρεπε να συνοδευεται απο τα ευρήματα.
Γιατι με αυτο τον τροπο ο γιατρος εχει παντα την επιλογη να ανασκευασει οτι εχει ειπωθει.
Δεν διαφωνώ, κάθε άλλο!
Γι΄αυτό και εγώ επέμεινα έντονα, έτσι μου έδωσαν μια (ας μη την χαρακτηρίσω) ''γνωμάτευση'' και...έξω από την πόρτα! (αφού φυσικά τα είχα καταθέσει χοντρά στο ταμείο)
 
@Mariannatsak
Λυπάμαι πολύ που δεν τα κατάφερε Μαριάννα...κουράγιο...
τα άλλα πως είναι? μπαινουν τελικά στο κλουβί κανονικά?
Τα πιάσαμε στο σκοτάδι καο δεν τα έχω ξανά βγάλει μέχρι να εξοικειωθούν καλύτερα με εμένα
[automerge]1618565008[/automerge]
Για μένα μέχρι στιγμής το καλύτερο κτηνίατρειο είναι στην Κομοτηνή έχουμε θέμα τώρα με το ένα μπατζι φταρνίζεται κ μόλις έστειλα σάλιο και κόπρανα
 
Τα πιάσαμε στο σκοτάδι καο δεν τα έχω ξανά βγάλει μέχρι να εξοικειωθούν καλύτερα με εμένα
Μαριάννα, τα πουλάκια δεν θα εξοικειωθούν μαζί σας με τέτοια τακτική. Είναι προτιμότερο να μένουν μέσα στο κλουβί τους και η εξημέρωση να γίνει εκεί. Η έξοδος και μετά το κυνηγητό για να μπουν μέσα φέρνει τα ακριβώς αντίθετα αποτελέσματα.
 
Back
Top